p-emi

Regisztráció dátuma: 2011. június 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. június 30.
Bőrprobléma: -

Manhattan Supreme Lash Szempillaspirál Argánolajjal

Manhattan Supreme Lash Szempillaspirál Argánolajjal
2016. november 17.

Nagyon nagyon csomosodik, nem lehet csomomentesen felkenni. Egy idő után kisebb csomok leperegnek szem alá. A nagyja fetsték kibirja estig. Nekem nagy csalodás a festékje.
A keféje nagy, de nem simit semmi extra szempillákat. ( a kisebb szilikon kefe extra szempillákat csinál)
Nem veszem újra és nem is ajánlom.

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Éjszakai Krém

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Éjszakai Krém
2013. március 17.

Szeretem, mert felkenve, mintha eletre kelne tole a borom, mint a sivatag egy zaportol, olyan erzes mintha egy adag viz jutna a borombe, hamar beszivodik es nem marad tole ragacsos az arcom. Reggeli felfrissulesnek pont jo. Nagy valoszinuseggel ujraveszem.

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

2013. március 17.

Egy ideje hasznalom, es szeretem, felkeneskor egy reteget kepez, amit megszoktam, beszivodik es elmulik, egesz nap puha tolle az arcom, tetszik, par het hasznalat utan egy baratnom megkerdezte mi lett az arcborommel, mert szebb lett, engem meggyozott, ha elfogy, ami nem hamar lesz, mert keves kell egyszerre, visszaveszem.