p956

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

A.H.C. Ultimate Real Eye Cream For Face

A.H.C. Ultimate Real Eye Cream For Face
2020. július 3.

Kicsit olyan semmilyen. Hidratáló hatása van, de az apró ráncokkal nem tudott mit kezdeni. Valóban elég intenzív az illata, de nem kellemetlen. Nekem sajnos időnként könnyezett is tőle a szemem, így nem hinném, hogy újravenném.

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2019. november 3.
(!)

Tesztelésre nyertem a terméket. Remekül hidratál, pedig az ősz beálltával hajlamos a bőröm nagyon kiszáradni, de idén eddig semmi jele nincs ennek. Télre is lehet, hogy elegendő lesz.
Éjszakára és nappalra is használtam, smink alá is tökéletes, nem kukacosodik. Az állaga elsőre sűrűnek tűnik, de maradéktalanul el lehet oszlatni és teljesen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Az illata elég intenzív, engem felkenve nem zavart, de anyukámnak is odaadtam kipróbálásra, aki elég érzékeny erre, ő nem bírta magán elviselni. Nem irritál, nem komedogén, póruseltömődést nem okozott nálam.
Az ára sajnos egyáltalán nem baráti, ez az egyetlen ok ami miatt nem venném meg magamnak, illetve a fényvédőt is kicsit hiányolom belőle, ha már nappali használatra is szánták.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2019. július 14.

Alapdarab, rétegzős rutinban a COSRX BHA hámlasztója után használom* heti 3-4 alkalommal és így remekül működik. Nem túl nyúlós, fel sem tűnik, ha az ember nem nézegeti, hanem csak használja. 2-3 pumpásnyit szoktam egyyszerre felvinni és azonnal beissza a bőröm, akár két rétegben is. Úgy vettem észre,hogy halványítja a foltokat és egységesebb a bőrképem tőle, de csodaszernek nem nevezném.

*Eleinte a COSRX AHA hámlasztója után használtam és ez a kombináció nagyon nem jött be, a böröm kivörösödött és feldagadt, minden alkalommal, mikor egymás után használtam őket. Külön-külön viszont egyik termék sem okozott semmilyen negatív hatást.

2 ÖSSZETEVŐ