Paannii

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Laura Geller Beauty Baked Gelato Vivid Swirl Blush

Laura Geller Beauty Baked Gelato Vivid Swirl Blush
2017. július 31.

Nekem Rosewater árnyalatban van meg, egy szett része volt. Alapjáraton nem szeretem a rózsaszín pirosítókat, barackos-barnás árnyalatokat szeretek használni, de ez gyönyörű.
Csodálatos fényt ad az arcnak, akkor teszem fel, ha nagyon egyhangú a sminkem. Egyáltalán nem túl sok, duo fiber ecsettel felvéve kifejezetten természetes hatást nyújt.
El akartam adni a színe miatt, de akármikor használom, visszavonom a döntést. Hiába rózsaszín, az arcon nem ez jut eszembe róla, hanem hogy milyen szép hatást nyújt. :)

Laura Geller Beauty Baked Gelato Swirl Illuminator

Laura Geller Beauty Baked Gelato Swirl Illuminator
2017. július 31.

Nagyon jó highlighter. Először a Gilded Honey-t vettem meg, viszont rá kellett jönnöm, hogy az talán picit túl sötét, túl arany.
Utána következett a Peach Glow és ez hozta meg a rajongást a termék iránt. Gyönyörű szín és nagyon szép formula.
A Gilded Honey-t is újravettem, de csak mini változatban, mert nyárra nem vészes az árnyalat, valamint a szemhéjon is szépen mutat. :)

Kat Von D Lock-It Setting Powder

Kat Von D Lock-It Setting Powder
2017. július 25.

Ez a kedvenc púderem szem alá, nekem jobban bejött az RCMA No Color powder-nél. Az arcomat nem púderezném vele, mert a száraz bőrömre nem a tökéletes választás, de mivel a szemem alatt gyönyörű munkát végez, ezért max pontot érdemel.
Rengeteg termék található benne az áráért, ez is hatalmas pozitívum, sokáig elég lesz.