pacsalia

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+
2020. augusztus 14.

Tesztelésre nyertem egy játékban. Nagyon örülök mert nem hiszem hogy rátaláltam volna a fényvédőktől roskadozó polcokon...
Nyaralásunk végéhez közeledve elmondhatom, hogy ez a fluid szuperül bevált. Könnyed, híg állag, gyors beszívódás, matt hatás, szinte semmi csillogás.
Az arcom csodálatosan barna, pattanás és zsírmentes, talán sosem volt ilyen szép egy nyaralás után sem. Általában tocsog az arcbőrőm az olajban a napokig tartó fényvédőzéstől, naptejezéstől és az orrom ennek ellenére mindig leégett. Most semmi ilyesmiről nincs szó. És ha picit várok felkenés után hogy beszívódjon, akkor sminkelni is tudok rá. 1000% hogy újraveszem ezt a krémet.

Naturals by Watson Argan Hajbalzsam

Naturals by Watson Argan Hajbalzsam
2020. augusztus 1.

Update : 2-esről javítom 1-esre. Ez valami tragikusan rossz. Megy fél dobozzal a kukába!!! Teljesen szétszárította+szétcseszte a hajam. Fogalmam sincs hogyan hozzam rendbe.
Már sajnálom hogy ennyi esélyt adtam neki. NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!!

.Èn sem értem az eddigi pozitív véleményezéseket... nem igazán csinál semmit a hajammal :/ plusz számomra iszonyú büdös is... fura vegyszer szaga van! mintha valami tisztítószert kenegetnék a hajamra. és nagyon folyékony, szinte kezelhetetlen az állaga miatt. már igazán várom, hogy elfogyjon, biztosan másra váltok, ha egyszer végre elfogy.

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk
2020. július 29.

a hatása valóban páratlan, nagyon jól felszívja a felesleges zsírt és akár 2-3!!! nappal is kitolható vele a hajmosás. azonban én is úgy jártam ahogy az első véleményező, ha a bőrömre is jut (márpedig jut az adagolója miatt), akkor csomók alakulnak ki rajta, kinyomhatatlan pattanás szerű gyulladt izék a hajvonalam alatt, ahol még kb az életben soha egy normál pattanás sem volt...a seborrhea-t is bántja a fejbőrömön, egyáltalán nem tesz jót neki, sőt, rosszabb lett ha nagy ritkán használtam ezt. pedig az összetevők alapján nem kellene így lennie :(
lehet hogy egyéni érzékenység de akkor sem tudok jobb pontot adni rá, hiszen számomra kvázi használhatatlan emiatt. az adagoló része sem a legjobb, az ember arca, ruhája és mindene olyan lesz, kellett jó pár használat mire kitapasztaltam hogy mennyire kell óvatosan nyomni ahhoz, hogy irányítható legyen és ne a tüdőmben meg az arcbőrömön, ruhámon kössön ki a fele.
sajna nálam ez felejtős :(
ha tud valaki aeroszolmentes szárazsampont ami szép összetevős, és elfogadható árban van, kérem írja meg nekem itt a megjegyzéseknél. köszi

2 MÁRKA