pacsalia

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Zara Amber Fusion EDP

Zara Amber Fusion EDP
2022. május 29.

Gigajó illat.... Van benne valami állatias, pasis, de mégis édeskés és feminin vonások is érezhetőek benne. Tartóssága hihetetlen, az alvós szettemre is szoktam fújni éjjelre és amíg azt a felsőt viselem alváshoz, 2-3 napig érzem. Van hogy mosás után is megcsap az illata egy-egy ruhadarabon. És 2 fújásról beszélünk, ebből több tuti gyilkos lenne. Mármint nem próbáltam még túladagolni de sztem úgy potenciális fejfájásokozó....
Messze a legkülönlegesebb Zara illat azok közül amiket ismerek, és a legminőségibb cucc is ettől a márkától.
Aki nem mindig csak a trendi cukros illatokban szeretne fürdeni, és szereti az állatias/uniszex jelleget, annak ajánlom.

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel (régi)

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel (régi)
2022. május 9.

Semmivel többet de kevesebbet sem tud mint az 5x ennyibe kerülő szemkrémek.... Megkedveltem, szerintem tuti újraveszem. Érezhetően hidratál, nem irritál, nem teszi homályossá a látást ha véletlen túlságosan a szememhez közel kenem. A tubus felénél járok szóval ráncmegelőző hatást egyelőre még nem látok, nem is csoda.

Lactovit Original Deo Stift

Lactovit Original Deo Stift
2022. május 9.

1 használat után teljesen szétcseszte a hónaljamon a bőrt.. hót vörös, viszket, ég... Nagyon kellemetlen. Kismillió stiftet és deo-t próbáltam, de hogy egy érzékeny bőrre való (azt hiszem az enyémen így van feltüntetve) ilyet produkáljon olyat még nem tapasztaltam. KUKA! :(

3 MÁRKA