pacsalia

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Feel Free Regeneráló Kézkrém

Feel Free Regeneráló Kézkrém
2020. február 18.

Egynek elmegy. 2 perc alatt beszívódik, enyhe narancsolajos illata van, közepes hidratáltságot nyújt ami nem kifejezetten tartós, tehát napi 3-4x kell vele kenegetnem a kezemet, hogy ne legyen csontszáraz a sok szappanos mosástól, széltől stb.. nem mondom hogy rossz, de nem is nyűgözött le! Az ára sem a legjobb! Keresem tovább a tökéletes kézkrémet :)

Live Clean Argan Oil Regeneráló Hajbalzsam

Live Clean Argan Oil Regeneráló Hajbalzsam
2020. február 16.

Holy sh**, ez a balzsam nagyon tud :O először csak a samponját használtam, nem volt az igazi, de a két termék együtt elképesztő hatásokat ér el!!
Az állaga mesés, nem olajosan sűrű és nehéz, mint a legtöbb balzsamé, hanem könnyed, már-már mousse szerű. De nem túl híg, tehát nem folyik össze-vissza.
A hatása: nem nehezít el, siklik a hajamban a fésű, picit fényesebb az amúgy totál bemattult&sprőd hajam, és jóval puhább is.
Nagyon megéri az árát, hiába drágább mint a drogériás balzsamok de kb majdnem 2x annyi van benne, és jóval környezetbarátabbak az összetevői is. Az illata biztosan megosztó, de számomra finom és én szeretem :)
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam <3

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon
2020. február 16.

Balzsam nélkül nem az igazi mert az én roncsolódott hajamat azért szárítja és nehezen kifésülhetővé teszi.
DE!!! Amint megvettem és használni kezdtem utána a saját balzsamját, a kettő együtt valami elképesztően csodálatos hatást gyakorolt a hajamra :O selymes, puha, picit mintha fényesebb is lenne (amúgy totál matt, mert feketéből lett szőkítve). És ezek mellett nem nehezül el. Így muszáj vagyok megadni az 5-öst mert a hozzá való balzsammal remek párost alkotnak!
Az ára 2x annyi mint egy sima drogériás samponé, de 100-150 milivel több van benne és jóval környezetbarátabb, tehát nem kérdés hogy 1700 forintot megér. :)

2 MÁRKA