Padlizsan7

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. június 18.

Pár napja használom csak, itteni vélemények, illetve Krémmániás videók alapján választottam. Szerettem volna egy könnyen lemosható szempillaspirált. Szerintem nyárra tökéletes, szépen szétválasztja a pillákat, igaz nem dúsít, de ez számomra nem von le az értékéből. Valóban könnyen le lehet mosni, egyelőre nem vettem észre, hogy peregne.

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2018. november 19.

Kozmetikusom ajánlására vásároltam meg, nagyon meg vagyok vele elégedve. Miután lemosom a sminkemet és áttörlöm az arcom a tonikkal még látszik a vattakorongon, hogy távolít el alapozómaradványokat, szóval szerintem amellett, hogy tonizál megfelelően tisztít is. A zsíros bőröm PH egyensúlyát jól karbantartja, sokkal kevesebb pattanásom van és többen megjegyezték, hogy milyen szép most az arcbőröm. Egy hónapja használom és még félig van, de amint elfogy biztosan újra fogom venni. Az ára számomra megfelelő.

dr. Organic Pro Collagen Plus+ Anti-Aging Hidratáló Arckrém Fekete Gyönggyel

dr. Organic Pro Collagen Plus+ Anti-Aging Hidratáló Arckrém Fekete Gyönggyel
2018. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam, eddig néhány alkalommal használtam csak, de sajnos nem igazán vált be. Ahogy felkenem úgy érzem teljesen elnehezíti a bőrömet, és olyan mintha egy zsíros réteget képezne rajta, felkenés után a kezemet is meg kellett mosnom, mert nem szívta be a krémet. Pár esélyt azért még adok neki, mert a téli hidegebb napokon, ha nagyon kiszárad a bőröm jól jöhet ez a krém, de az biztos, hogy mindennapi hidratálóként nem fogom használni. Az összetevőitől nem vagyok elájulva, jobban örülnék ha az alkohol és az illatanyagok valahol a lista végén lennének. Az előző értékelőhöz hasonlóan a kisebb pattanásokat én is észrevettem, valószínűleg az Isopropyl Palmitate miatt alakultak ki, mert ez az összetevő eltömítheti a pórusokat. A pumpás kiszerelés viszont telitalálat, minden krémet ilyen formában kellene árulni :)

Update: Mivel nem akartam, hogy a krém a kukában landoljon gondoltam kipróbálom a páromon. Jó ötlet volt, száraz bőrre tökéletes. Megfelelően hidratál, sokkal jobban beszívódik, mint az én problémásabb bőröm esetében.