Best of Beauty 2019

pagangoddess

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Jennifer Lopez Live Luxe EDP

Jennifer Lopez Live Luxe EDP
2019. március 2.

2009 nyara, Mallorca, első nyaram külföldön, nyári munka, saját keresetemből leptem meg magam vele 24 éves koromban, kedves, szép emlékek fűződnek hozzá, még 2011 nyarára is maradt belőle, szintén külföldi nyári munka, úgyhogy nekem erről az illatról mindig a spanyol nyár jut majd eszembe:)

Alaïa Paris For Women

Alaïa Paris For Women
2019. február 17.

Mintát teszteltem belőle, eddig sehol nem futottam még bele, de milyen szerencse, hogy rátaláltam! Erős rózsaborsos-bőrös kezdés, rajtam nagyon jól muzsikál és most kezd kibontakozni a lágyabb bőr és a virágok, miközben még mindig ott rejtőzik a rózsabors, csak visszafogottabban. Ez a parfüm megosztó, nem mindenkinek fog tetszeni, de nálam bevált, egy csodás, keleties illat, és nagyon tartós, nem bőrközeli.

Nishane Fan Your Flames EDP

Nishane Fan Your Flames EDP
2019. február 6.

Kis fújós mintát kaptam belőle ajándékba. A kókusz, a rum és a dohány valami csodálatos elegye pompásan dominál a bőrömön, szillázsa hatalmas, tartósságára olyannyira nem lehet panasz, hogy kora délutántól másnap délelőttig hibátlanul illatozott rajtam, még azután is, hogy arctisztítót használtam. Bárcsak megengedhetnék magamnak egy teljes üveggel ebből a gyönyörűségből!

1 MÁRKA