pagangoddess

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -

1 ELADÓ KRÉM

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP
2020. április 22.

Ma érkezett meg, katalógus alapján vakvásárlás volt, de a parfümőr, Emilie Copperman neve bíztató volt számomra, mert az új Avon Iris Fetiche parfümmel már meggyőzött. Magamra is fújtam rögtön, wow ez valami isteni! Anyum is jött szaglászni, tudni kell hogy mi ketten általában nem szoktunk parfümön összeveszni, de ezt szerintem mind a ketten használni fogjuk. Kb délután 2 körül fújtam könyökhajlatba, mosz este negyed 10-kor is illatozik. Szillázsára sem lehet panasz, ebből kevés is bőven elég. Vibráló citrusos virágos vaníliás csoda, sokkal szebb és tartósabb, mint az Amber Elixir Crystal.

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP
2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. A Magnolia en Fleurs illatra anyum csapott le, természetesen én is megszaglásztam, de rajta sokkal szebben működik a magnólia. Tudni kell, hogy anyun nem igazán tartósak általában a parfümök, ilyen a bőrkémiája, de ez több órán át illatozott rajta. Szerintem megveszem neki a teljes üveges kiszerelést is.

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP
2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. A Patchouli Indulgence, kérem szépen, egy iszonyat tartós, meleg, odabújós pacsulis illat, ahogy illik. A kollekcióból ez a kedvencem és talán érik majd egy teljes üveg is. Avon, így kell ezt jól csinálni!

1 MÁRKA