Pagica

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. október 2.

Juditttt véleményét csak megerősíteni tudom:)).Ár érték arányban verhetetlen! Az én érzékeny bőrömet sem irritálja, szárítja. Már a 4. tubust használom és még mindig elégedett vagyok vele.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. március 26.

Kipróbáltam többféle micellás lemosót.Érzékeny ,kipirosodásra hajlamos bőröm van.Ez vállt be a legjobban,nagyon szeretem.Nem irritâl,nem ragacsos a bőröm a használata után,szépen tisztít.Kellemes,jó érzés a bőrömnek.Jár az 5 csillag.

Dana Tabu

Dana Tabu
2018. december 13.

Annyira akartam szeretni, elvarázsolt a története, mindig is imádtam a 30'-as éveket. Nem vagyok szakértő, bocs lányok de a TABU rajtam nem működik. 3 alkalommal futottam neki.Első alkalommal teljes döbbenet,kimondom büdös volt,mint Húsvétkor a sok locsoló kölni összekeveredett,émelyítő illata. És nem csak én éreztem, családom tagjai szerint is az. Aztán még 2 alkalommal próbáltam, de akkor már tudtam mire számíthatok. A harmadik alkalommal egy pillanatra éreztette velem miért szeretik sokan,de csak egy pillanatra....A csillagok azért járnak,mert a legtartósabb illat amit eddig próbáltam. Minőségi termék,csak nem az enyém:( Ilyen tartósság mellett az ára baráti! A mostani jóval drágább parfümök miért nem tudják ezt?