Pajzs

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő
2022. augusztus 17.

Igazi felüdülés ezzel zuhanyozni. Jól tisztít, állaga krémesebb, engem nem szárít, vidám, kókuszos illatot hagy a bőrömön, ami finoman körbeleng. Habfürdőnek is szoktam használni, zizegős habokat csinál, illata olyankor ellazít, puha tisztaságérzetet ad.

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan
2022. július 25.

Az illata mennyei és bódító! Forró, nyári délutánokon tett sétákra emlékeztet álmos utcácskákban Olaszországban, ahol minden csupa csend és virág szieszta idején. Fürdéshez fogtam be, nem szárított, krémesen habzott, tiszta és finoman illatozó bőrt hagyott maga után. Valójában az egész fürdőszoba ebben a hangulatjavító illatárban úszott... Nem csúszkált rajta a borotva sem, sőt, kényelmesen és hatásosan lehetett vele használni. Az egyetlen, számomra nem elhanyagolható hibája (mivel arcot is mosok szappannal), hogy az eddig használt Nesti Dante szappanok közül ez csípte a legjobban a szememet, nem is kicsit.
A kézre álló, 150 grammos kiszerelést fogyasztottam el, nem mállott vagy nyálkásodott.

Nesti Dante Firenze Szappan

Nesti Dante Firenze Szappan
2022. július 25.

Az illata tiszta, virágos, éles, mint a koratavaszi reggelek. Kézmosásra használt szappanként remekül helytállt: alaposan tisztított, nem szárított, a habja lágy, krémes. A 150 grammos verzió is sokáig kitartott, nem mállott vagy töredezett szét. Kisebb mérete miatt a fogása is kényelmes. Szerelmem is dicsérte, szerinte akkor kezdett javulni a berepedezett bőr a kezén, mikor elkezdtük ezt használni. Őt az illata csábította arra, hogy kipróbálja, és áttérjen a folyékony szappanról erre, illetve most már egyéb szilárd szappanokra. Mindig kommentálja, ha valami új kerül a szappantartóba, de eddig erről nyilatkozott a leglelkesebben.

1 MÁRKA