Pajzs

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő
2021. szeptember 22.

Vendégeknek raktam ki a nyáron, de végül én is rájártam, mert tetszett az illata, és így ott is maradt a kád mellett. Jól tisztít, nem szárít, és mint említettem, fenséges, friss illata van, ami bőrön is sokáig megmarad. Habfürdőként is jól teljesít, vagyis bőségesen habzik és lazít, az egész fürdőszobát beillatosítja. Egyszer samponként is használtam, mikor zuhanyzás közben észrevettem, hogy nem raktam ki sampont, és nem irritált. Az egyetlen hátránya, hogy híg állagából adódóan nagyon folyik, könnyű túlönteni, és gyorsan fogy.

Naturol Borsmenta Illóolaj

Naturol Borsmenta Illóolaj
2021. szeptember 22.

Csodás borsmenta illat! Párologtatóba téve frissíti a levegőt. Felmosóvízhez is szoktam adni néha pár cseppet, és tiszta, hűvös illat lengi be a házat. Enyhébb fejfájásnál egy kicsiny mennyiséget krémhez keverve (pl. kézkrém/ testápoló) csillapító hatású. Van, hogy elalvás előtt cseppentek egyet-kettőt egy zsepire, és az éjjeliszekrényre rakom, mert jólesik. Enyhíti az orrdugulást.

Balea Masszírozó Hatású Tusfürdő Luffaszivaccsal

Balea Masszírozó Hatású Tusfürdő Luffaszivaccsal
2021. szeptember 20.

Zuhanyzáshoz szappant használok, és kíváncsi voltam, miben más egy szilárd tusfürdő. Ellentétes érzelmeket táplálok vele kapcsolatban. Az illata önmagában kellemes, de elég erős. Jól tisztít, de szárít. A luffaszivacs valóban élénkíti a vérkeringést, és szuper, bizsergető érzés használni, de az elején eléggé karcol, a későbbi használatok során már hamarabb puhul. Szintén a luffának köszönhetően már nehezebben felhabosítani, mikor a nagy része már elfogyott. A masszírozógyöngyös felület pompás, krémes, lazítja az izmokat, de gyorsan fogy. Csupa de. A végén járok, a szilárd tusfürdő funkcióját már csak úgy lehet bevetni, ha kinyomkodom a luffa lyukai közül, és szappanként használom; a szivacs még megfelelően dörzsöl. Nem fogom újravenni, visszatérek a sima/ natúr-/ természetes szappanokhoz, mert olcsóbban is beszerezhetőek (vagy ár-érték-tömeg-fogyás tekintetében kifizetődőbbek), könnyebben használhatóak, tovább is tartanak és engem kevésbé szárítanak.

Miután ma délelőtt megírtam ezt a véleményt, majd este használtam ezt a szilárd tusfürdőt, hozzá kell tennem, hogy most nem kellett kinyomkodnom a luffából a darabkákat, hanem így is tudtam vele tisztálkodni. Rendesen átitatódott a luffa és mértékletesen habzott, valószínűleg azért, mert kezd szétválni.

1 MÁRKA