Pajzs

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Artisan Mûre Et Musc Extrême

L'Artisan Mûre Et Musc Extrême
2020. július 4.

Édesanya szederlevese: zöldcitrom, friss, napsütötte szeder, méz, joghurt. Nyár van, a konyhaablak a kertre néz.
(2019. október 29.)

Hidegben metsző, kicsit fagyos-kristályos, kóborlásra ösztönző, melegben élénkítő, jókedvre derítő; napérlelte szederszemekkel teli.

Lush Karma Kream Testápoló

Lush Karma Kream Testápoló
2020. június 11.

Abszolút érezhető a kötelék a Karma parfüm és eközött, csak a krém hamarabb bemelegszik: a bőrömön melengető, pacsulis-gyantás illata lett felkenés után. Könnyen el lehetett oszlatni, kevesebb mennyiség is elég volt belőle, nem találtam kellemetlenül zsírosnak. Bár testesebb állagú, és lassan szívódik be, ennek ellenére hagyta lélegezni a bőrömet, nem éreztem azt, hogy csak ül rajtam egy réteg krém, és nem ragadt hozzám a pizsamám sem. Jól hidratált.

Guerlain Vetiver

Guerlain Vetiver
2020. június 11.

A bőrömön egy csipet korianderrel fűszerezett citrusos indítás után a vetiver és a dohány veszi át a főszerepet, kis bőrös beütéssel. Lazán elegáns. Egy régebbi reklámplakátjának (nem fotó, a zömében zöld árnyalataiban pompázó grafikán a golfütőjét lendítő férfi szerepel rajta) hangulata szerintem nagyon illik az illathoz.

1 MÁRKA