Pajzs

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lush Magic Wand Többször Használható Habfürdő

Lush Magic Wand Többször Használható Habfürdő
2019. december 8.

Az idei karácsonyi szezonban is kapni, bár külsőleg kicsit megváltozott: nincs rajta masni és kis csengő, a csillagot kisebb, ezüst csillagok díszítik, a pálcika pedig rózsaszín, de az összetevők ugyanazok.
A vízsugár alá tartottam, közben meg-megforgattam, nem a vízbe tördeltem, ahogy a többi Lush habfürdőt, így is másodpercek alatt rózsaszínre színezte a vizet, és nagy, de kevésbé tömött és tartós habokat kreált. A varázspálcából csak úgy röpködött a folyékony, rózsaszín mágia. Hét fürdésre elegendő volt egy csillag, az első két alkalommal ezüst csillámok is úsztak a vizen (ezek nem maradtak meg a bőrömön), az utolsó kettő használatkor szétjött a csillag, és mivel nem tudtam szétmorzsolni a darabokat, a vízbe dobtam őket; nagyjából a fürdés közepére oldódtak fel teljesen.
Nem szárított, de alkalmanként jólesett a testápoló utána. A kádat nem kellett súrolni utána, könnyen ki lehetett tisztítani.
Az illata édes, gyümölcsös-gyerekrágós-cukros-játékbabás. Emiatt nem használtam minden este, mert bár egyszer-egyszer jó volt ebben a mókás koktélban fürdeni, máskor túl töménynek éreztem. A Polar Bear Plunge habfürdővel is kipróbáltam, ezzel keverve a habok hatalmasak lettek, a víz opálos rózsaszín és mentás cukorka illatú.
Esti, jókedvre derítő, rózsaszín csiribi-csiribának jó élmény volt.

Alverde Wunderwelt Női EDP

Alverde Wunderwelt Női EDP
2019. december 1.

Kifújáskor friss, narancsos-levendulás egyveleg csapta meg az orromat, és jó ideig tartotta is magát, majd egyre melegedett, és az üdítő fűszeresség helyét a vanília vette át fás-fahéjas alapokon. A fahéj végig jelen volt a bőrömön, hol erősebben, hol a háttérbe húzódva. A vanília nem túlcukrozott, hanem a kis, barna üvegcsékben kapható vaníliakivonat illata. Nem egy hangos parfüm, inkább gyengéd, visszafogott, afféle hangulatjavító, biztonságérzetet erősítő aromaterápia. Szerintem kellemes, gyertyaként szívesen égetném, vagy lakásillatosítóként is párologtatnám. Olyasmi, mint azon illóolajok otthonos keveréke, amikkel a karácsonyi készülődéskor lehet beillatosítani a házat, és szebbé tenni a várakozást.

Lush Kitsune Fürdőbomba

Lush Kitsune Fürdőbomba
2019. december 1.

Tüneményes a rókatündér kerek feje, bájos kis fülecskékkel. A vízbe dobva sárgásfehér és sárga csíkokat eresztett, miközben narancs buborékok pezsegtek ki belőle. A víznek olyan színe lett, mint egy érett őszibarack húsának, benne sok-sok arany csillámmal. Az elején habzott, de a habok hamar eltűntek. Nem szárított, de azért nem is táplált, de ezt nem is várom el egy fürdőbombától, viszont nagyon sima lett fürdés után a bőröm, mintha csak radíroztam volna. Az illata isteni, citrusos, kicsi fás beütéssel, nem győztem szagolgatni már a tasakban is, a vízben is illatozott rendesen, betöltötte a fürdőszobát, illetve a bőrömön is hosszan megmaradt, ahogy a csillámok is. Ez utóbbiakat a fürdés utáni zuhanyzás sem vitte le, és mivel Szerelmem is kipróbálta, ő is csillogott, főleg a karja meg a borostája pompázott aranyban, pedig alaposan lesuvickolta magát a kitsunés mártózás után. Az illata neki is tetszett, valamint ő is tapasztalta, hogy sima lett a bőre. Egy rókatündéres fürdőbomba két fürdésre elég volt. A kádat pikk-pakk ki lehetett takarítani utána, nem hagyott nyomott.
Frissítő, feltöltő aromaterápiás fürdőt lehet venni Kitsunével.

1 MÁRKA