palacka11

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2020. december 11.

Ez nem lesz a kedvencem az tuti. Tulajdonképpen olyan mintha nem is lenne a szempillámon, használni könnyű jó a kefe kialakítása de csak éppen annyi színt ad a szempillámnak ami a "natúr" sminknek megfelelő lehet kb placebo hatást érek el vele :D Másra számítottam, mert az oriflamenek volt/van egy hasonló kefe kialakítású spirálja ami tényleg drámaian növeli a pillákat.

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
2020. december 11.

Bőrgyógyász ajánlotta ekcémás/ekcémára hajlamos bőrömre a bioderma atoderm olajtusfürdőt használom mellé az nagyon bevált. Egész jó testápoló, úgy ahogy gyorsan szívódik be (bár volt már ennél lágyabb és gyorsabban beszívódó testápolóm) de igazából valahol én ennyi pénzért többet vártam volna tőle, valahogy azt hogy tényleg hasson, hogy 1-2 bekenés után már ne száradjon talán pont ugyanúgy a bőröm. Minden esetre azért kap 4 csillagot mert nem rossz tényleg használ is csak az ár érték aránnyal nem vagyok kibékülve talán ha fele ennyibe kerülne akkor azt mondanám hát ok ez is egy testápoló. Azért valószínűleg még veszek ilyet ha nem találok ezerszer jobbat.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2020. október 27.

Update: Még mindig nagyon szeretem, kevés is elég belőle hajmosás után a hajvégeimre az illata is fantasztikus és nagyon sokáig kitart 1 flakon :)

Nagyon jó az ár-érték aránya és eszméletlen jó az illata. Imádom.