palackonjelzettidopont

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2015. szeptember 13.

azért adok neki öt csillagot, mert ugyan elég keménynek találom például a real techniques szivacsához (amit szintén nagyon szeretek), vagy az ebayes dupe-hoz képest, de pont ezt szeretem benne: ha szárazon használom, egyáltalán nem szívja be a korrektort(a szemem alatti korrektor eldolgozásához kizárólag szivacsot használok), hanem az összeset beledolgozza a bőrömbe, így sokkal kevesebb kell a korrektorból. habár a keménysége miatt kevésbé esik kézre, de a kevesebb elhasznált termékért megérdemli az öt csillagot :)

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2015. május 1.

szerettem ezt a krémet, bár bevallom őszintén, hogy lecseréltem az ideáliára, ami nekem személy szerint jobban működik. nem rossz kis krém ez sem, tényleg sokkal puhább arcbőrrel ébredtem reggelente, de engem az ideália vett le teljesen a lábamról.

update: azóta rájöttem, hogy ez a tökéletes éjszakai krém. reggelre teljesen kisimul az arcom tőle és lehet csak én képzelem, de mintha egységesebb is lenne az arcbőröm felszíne.

Vichy Capital Soleil Dry Touch Napvédő Krém Arcra SPF 30

Vichy Capital Soleil Dry Touch Napvédő Krém Arcra SPF 30
2015. április 30.

ezt használom reggelente, mert fényvédő minden évszakban kell. kiválóan lehet rá sminkelni, nagyon hamar beszívódik, szépen hidratál és rásminkelve sem fényesedik át.