palfruzsina90

Regisztráció dátuma: 2017. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 4.

Szuper termék! Azt adja, amit ígér. Valóban matt, púderes, üde színt idéz elő a fényvédő. Több vélemény olvasása után én a fehér, napot szinte egyáltalán nem ért bőrömre a legvilágosabb "natural" árnyalatot vettem, de nekem nagyon világos lett, azonban sötétítő (Alverde) alapozó cseppekkel elértem az ideális színt.
Egyetlen hátránya amit meg tudok jegyezni egy hónapos használat után, hogy nagyon nehezen tudom lemosni sminklemosóval, eléggé makacs krémről van szó! Bátran ajánlom kombinált, zsíros bőrüknek, akik magas fokú színezett fényvédelemre vágynak a mindennapokban. :)

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort Naptej SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort Naptej SPF50+
2019. március 25.

Alapjába véve jó termék, maximálisan megvéd a naptól, leégni szinte lehetetlen vele. Egyetlen problémám a "komfort" érzetet adó szlogennel volt, nekem nagyon ragacsos volt a bőröm, sőt, sűrű, nehezen elkenhető (de ez nyilván betudható a magas faktorszámnak, valamint az én bőröm állagának).

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2018. november 5.

Én több hónapos hasznàlat utàn sem làtok vàltozást a krémtől, habàr csak az éjszakait hasznàlom a termékcsalàdból. Elsősorban a fàradtsàg jeleinek leküzdésére vettem (püffedtség, enyhe karikàk a szem alatt), de sajnos semmi javulàst nem làtok a krém hasznàlata utàn, ràadàsul még zsìros érzetet is hagy maga utàn. Szeretném szeretni, de nem fogom újra vàsàrolni.