Palma215

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Med Ultra Sensitive Cica Tisztító Olaj

Balea Med Ultra Sensitive Cica Tisztító Olaj
2024. február 20.

Nekem ez teljesen bevált. Tényleg kell belőle 4-5 pumpa a teljes arclemosáshoz, van egy enyhe "szárazolaj" érzete, de mindent leszed az utolsó cseppig. Nem folyik, és ami fontosabb, nem büdös. Nagyon szépen lejön, szép, tiszta marad utána a bőr, nincs vele gond, nem okozott problémát, még egy csepp pirosságot sem.

Avon Lov|U

Avon Lov|U
2024. február 19.

Nagyon sokat ácsingóztam erre a parfümre, nézegettem, nagyon tetszettek az illetjegyek, én nagyon szeretem az édes-virágos, mégis kissé fűszeres illatokat, de amiatt sokáig csak nézegettem, az az, hogy szerintem Avonéknál nagyon elszaladtak az árak. Ez a parfüm nekem nagyon tetszik, rajtam inkább édes, a fűszeresség hamar elillan, egy relative tartós, nőcis-csajos mindennapi illat. Egy szokásos Avon minőség, ami szerintem teljesen rendben van, én sok ilyen parfümöt használtam, de 3000-3500 jó magyar forintért. 5000-5500 forintra már azért húztam a számat, Szerintem az Avon palettán egyébként ez egy új és különleges darab az ezer féle Far Away közt, nekem ténylegesen tetszik, tényleg olyan, mint a csomagolása, habos-babos rózsaszín.

Balea Beauty Expert Azelain Booster

Balea Beauty Expert Azelain Booster
2024. január 31.

Ez tényleg ragad. De a márka niás krémjével ketteskén egész jól működnek együtt, éjszaka, nappalra a tagacsosság miatt nem merem kenni.
Én nem néztem, hogy ez ilyen alacsony százalék, de revox nem volt, én meg gondoltam egyet, jóleszezis. Én a revoxot imádtam, sok doboz fogyott nálam, remélem visszajön, mert ezen érzem az alacsony százalékot. Nincs ez olyan hatékony, mint a revox, nem felesleges, bajt nem csinál, de abszolút nem váltja ki. Plusz a revoxot pont a verhetetlen állaga miatt (is) imádtam, ez meg ugye folyik is és ragad is. Nem rossz termék, csak van jobb nála, ha a revox nem lesz, akkor szerintem nézek valami mást.