palmafa

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Krém

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Krém
2013. március 25.

Megszerettem a Himalaya termékeket, ez pedig akciós volt, így vettem belőle...Kár volt.Igaz gyorsan beszívódik,de valamilyen zsíros réteget hagy maga után. Ja, és persze teljesen száraz a bőröm. Van, hogy egymás után 2x is bekenem, mert semmit nem használ. Én is azt hittem, hogy full természetes,meg se néztem a boltban.Csalódtam, még keresem a nappali természetes krémemet. :( 2 ponytot kap,de csak azért, mert jól szívódik és fini az illata.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2013. március 25.

Minden nap használom és szuper! Nyilván,ennyi használat után húzódik a bőröm, így krémezem is, de sokat segít a problémás bőrömön. Az elején kicsit rosszabb volt, mert "előhozta" a pattikat,viszont már nincs gond. Ha akció lesz valahol,tuti beraktározok. :)

Kryolan Szemhéjpúder

Kryolan Szemhéjpúder
2013. március 5.

Kevés kell belőle,mert nagyon jól színez. Van csillámos és matt skála is,bár csillogáshoz inkább egy kis csillámló,univerzális színű pigmentet használnék. 1200Ft az utántöltő,de olyan jó visszazárható csomagolásban van, hogy nem is fogok venni palettát. 1600 Ft a Kryolan szemhéjecset, ha valakit érdekelne. :)