palmiii

Regisztráció dátuma: 2019. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

PomPom Narancsliget Ápoló Kézkrém

PomPom Narancsliget Ápoló Kézkrém
2020. november 12.

Több kis mintát kaptam belőle, a rendeléseim mellé, nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és remekül hidratálja a száraz bőrt. Az illata nagyon szuper. Még gondolkozom, hogy beruházzak-e egy rendes kiszerelésre, az árát kicsit sokallom.

PomPom Tengeri Só Natúr Szappan

PomPom Tengeri Só Natúr Szappan
2020. november 12.

Mióta kipróbáltam csak ezt használom az extrán zsíros arcbőröm tisztítására. Nagyon jót tesz neki, nem szárít a pattanásokat egy-két nap alatt szépen helyre hozza. Valóban csíp egy kicsit sérült bőrfelületen, de ez természetes a só miatt. Nem igazán habzik, engem mondjuk nem zavar, a szappannal szoktam “átdörzsölni” a bőröm. Egy ideje fürdéshez is ezt használom ugyanúgy jó tapasztalataim vannak vele, nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm nem szükséges testápolózni. Ami egy kicsit zavaró, hogy nagyon könnyen összetörik, nem tudom maradéktalanul elhasználni. Ettől függetlenül öt csillag, mert egy szuper termék.

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan
2020. november 12.

Mini változatot használtam el belőle. Nagyon nagyon finom illata van, ha csak kint van a polcon az egész fürdőszobában érezni. Használat közben is ugyanúgy viszont utána nem marad meg amit mondjuk egy kicsit sem bánok. Kellően habzik, jól tisztítja és hidratálja a bőrömet. Maradéktalanul el tudtam használni, nem ázik szét, nem töredezik össze.