Paloma

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2020. július 9.

Az első bronzosítóm és úgy amúgy sminktermékeim egyike:) Sok sok éve megvan, nagy-laza ecsettel használom a mindennapokban.Szerintem elég pigmentált, már ha az ember bronzosít vele és nem kontúrnak használja. -Nem hiszem, hogy vennék Avont már, és nagyon régi-valszeg lejárt, tehát keresem az újat, de eddig egyik minőségibb alternatíva sem jött be. Sokszor szöknek a gyöngyök, és az kicsit idegesítő, de engem sok jó emlék fűz hozzá:)

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50
2020. július 9.

Én a tinted/színezett verziót vettem, és tényleg kicsit bb krém feelingje van így, viszont egy kicsit nehéz viselet, alapozó alá nem ajánlanám. Púder biztos jót tenne rá. Én szeretem nagyon, amíg nem kell alapozót hordanom, addig nyárra szerintem nagyon jó:) Aki a színezett verziót veszi figyeljen, mert elég sötét, neutrális szín
védeni biztos véd, én nem igazán tudok leégni, szóval csak bízom benne, hogy megvéd a káros UV sugárzástól és idő előtti öregedési jelektől:D
csak azért veszek le 1 csillagot, mert a neten népszerű mindennapi smink alá fényvédőként beszélnek róla, és ahhoz szerintem túl zsíros.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. június 25.

Ajándékba kaptam, kellemes használata van, nekem tetszik,hogy puha érzés a keféjével dolgozni, nem túl agresszív a szempillákon. Én átmegyek egy megtisztított régi spirálecsettel, és akkor nem lesz pókhálós. Nem csinál extrém szempillákat, és hosszú napokon pereg, elég könnyű elkenni.
Néha jól esik egy lágyabb look. Elhasználós.