Best of Beauty 2019

Paloma

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. április 7.

Azért vettem, mert nem viselem jól a szemkrémeket, és szeretném elkezdeni a szem alatti terület ápolását. Különösebben nincs sötét karikám,legalábbis nem zavaró. Az állaga géles és hűsito érzés felkenni, ami jó érzés a puffadtságra. Jó lenne reggel is használni, de olyan mintha ragasztót kennél fel. Sminkelni undi rá, és az érzés is furi lenne. Esténként használom,mert ragad és a mimikai ráncokba beleül amig szárad. Amúgy szeretem, úgy vettem észre a kevesebb több belőle. Megelőzésre és átlagos ápolásra szerintem nagyon jó.:) Egy csillagot azért vonok le, mert reggel nem tudom használni, és kéne valami a korrektor alá.:S

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. április 7.

A The Ordinary Niacinamide szérumhoz adom esténként és spot treatmentként használom, ha van egy-egy nagyobb patim. Nekem a Niacinamide+ Salicilsav kombo gyönyörűen helyretette a bőröm és imádom.:) ha mást nem csinálok tisztitás után, őket akkor is használom. Tinikoromban használtam ezeket a szalicilsavas patileszárito cuccokat amikben inkább alkohol volt szalicilsav helyett, kár, hogy akkor még nem ismertem ezt:D

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. április 7.

A 3.üvegnél járok.:) a bőrápolási rutinom alapja. Este használom a Salicilsavval együtt kb egész arcra elosztva egy cseppnyit. Csodálatos*-* Sminkelni számomra lehetetlen alá, nem is próbálok, csak este használom, akkor nem zavar a ragacsos réteg amit hagy. Úgy érzem, hogy úgy összességében jobbá teszi a bőröm, de a legfeltűnőbben a pórusaimat tűnteti el. Ha nem használom egy hétig, akkor azt nagyon észreveszi az arcom és gyorsan visszaesik. Hétvégente azért sokszor elmarad és az nem tűnt problémának. Több termékem van a The Ordinary-től, de ez a kedvenc és az amit valszeg mindig újrafogok venni. Ha valaki csak egy dolgot próbál ki tőlük kombinált bőrre akkor ez legyen az:)