palotaizs

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Paris Infallible Fixing Mist

L'Oreal Paris Infallible Fixing Mist
2020. június 29.

UPDATE: Na nem gondoltam volna, hogy lavinát indítok a véleményemmel, de a sok "jaj miért kell lefikázni, tanuld meg használni" és a "fel kell rázni rendesen" jellegű véleményre válaszolnék:
1. Azért mert nekem nem jött be a termék, nem jelenti azt, hogy neked nem tetszhet. Nem vagyunk egyformák (hála az égnek), más a bőrtípusunk, van amit az én bőröm szeret, lehet a tiéd nem fogja.
2. Nem vagyok hülye, tizen X éve sminkelek, kb 7 éve komolyabban is, nem két rázással oldottam meg a felrázást. Ráztam... sokáig... naaagyon sokáig... ha több mint fél percig rázni kell, már rég rossz. Kinek van rohanós vagy egy szimpla reggelen ideje, hogy fél napig rázogassa... na mindegy.
Ettől függetlenül tartom magam a véleményemhez, de ha valakinek bejött használja egészséggel. :) De látom voltak páran, akik osztották a véleményem.
Ha legközelebb drogériában járok és lesz kint végre teszter (nyamvadt vírus ugyebár...), akkor adok még egy esélyt a terméknek, hátha azóta változtattak benne valamit, bár kötve hiszem. Csak ne mondja senki azt, hogy nem vagyok fair. :D

2017.01.17 Nem, nem, nem és NEM! Mégis mi a fene ez??? Elmentem a Müllerbe és megláttam ezt a L'Oreal polcon. Úgy voltam vele, hogy hú de jó drogériában is kapni sminkfixálót, hát ha ez működik akkor nagyon boldog leszek. Aha... Áldom az eszem, hogy ott az üzletben kipróbáltam a tesztert. Azt írta, hogy használat előtt felrázandó. Felráztam, kifújtam a kezemre és konkrétan FEHÉR PÖTTYÖK LETTEK A KÉZFEJEMEN!!! Képzelem milyen "gyönyörűen" nézhet ki akkor az ember arcán... Ez komoly??? L'Oreal ne már! Nem ajánlom senkinek, akkor inkább a Makeup Revolution sminkfixálóját vegyétek, még az Avoné is jobb. Röhej.

Revolution Pro All That Glistens Shadow Palette

Revolution Pro All That Glistens Shadow Palette
2020. május 5.

Hasonló érzéseim vannak nekem is, mint az előttem szólónak. Szépek a színek, jó a minősége a szemhéjpúdereknek, a glitterek meg hát na... glitterek, de a szín összeállítást valahogy én sem értem. Nem érzem azt, hogy ezzel az egy palettával olyan sok kész sminket tudnék csinálni. Olyan össze-vissza az egész. Emiatt kell lepontozzam, mert szinte egyszer-kétszer használtam és azóta se... Gondolkodom a megválásán. :/

Revolution Precious Stone Fixing Spray Cherry Truffle

Revolution Precious Stone Fixing Spray Cherry Truffle
2020. április 30.

Megvettem mindhárom változatot és ez a kedvencem mind közül. Nagyon jó a formulája, csokis-cseresznyés illata van, ami kissé erős, szóval aki érzékeny az illatokra, annak nem igazán ajánlom. Szépen fenntartja a sminkem, a púderességet is elveszi. Limitált kiadás volt tavaly karácsony körül.

1 ÖSSZETEVŐ

C9-11 Pareth-6 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen