pamacska6

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. augusztus 9.

Reggelente használom, nekem nem zsírosodik a bőröm így napközben, és ad egy egészséges fényt is (lehet csak képzelem?!). Ár-érték arányban szuper és jó, hogy nagyon könnyen beszerezhető.

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30
2021. augusztus 9.

Kényszerből vásároltam, véleményt se olvastam előtte, csak bíztam a vak szerencsében. És bejött :D Tök jó kis krém, nálam veri az Eucerin hasonló mattítós fényvédőjét, az alá bármit kentem kukacosodott, ez simán bírja a toner+hialuron+hidratálót előtte. Nem égtem még le vele, bár én nem szoktam direkt napozni. Az illatától szívesen megválnék, szerintem felesleges. Újra kenésnél sincs vele gond. Már újra is vettem :)

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. május 31.

Update: holy grail! Nincs pattanás, kisebbek a pórusok, nincs zsírosodás. Skinsmart videó alapján így használom most már: minden reggel arc mosás előtt felkenem 5-10 percre, aztán lemosom és jön a reggeli rutin. Így bevált!

Nagyon zsíros, pattis arcra bőrgyógyász írt fel benzoil-peroxid tartalmú krémet. Tök jól működött, viszont az elfogyott. Féltem, hogy a zsírosodás, pattisodás vissza fog jönni, így beszereztem az Akneroxidot. Az előző krém nem tartalmazott ennyi benzoil-peroxidot, kicsit féltem is, hogy erős lesz, de egy itteni hozzászólást alapul véve: max 2-szer egy héten, arclemosás után, teljesen száraz arcra kenem fel és kb. 20 percig fenn hagyom, majd lemosom, megy a hidratálás. Semmilyen irritációt nem okozott, nem zsírosodott vissza a bőröm, szóval hozza, amit vártam tőle. Légyszi fényvédőzzetek és nem csak egyszer, azt rendszeres időközönként újra kell kenni!