pamacska6

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. június 26.

Először a világos verzióját próbáltam ki, aztán áttértem erre. A világos társához hasonlóan viselkedik rajtam: könnyű felvinni, illatát imádom (kivéve másnap reggel...de a zuhany tényleg segít :D!), nem kopik foltosan (bőr előkészítése szerintem sokat számít), nem sárgás színű rajtam. ELLENBEN: amikor nedves törcsivel átdörzsizem a bőröm extra hámlasztásért, akkor megfogja a törcsit. Ezt a világos verziónál nem tapasztaltam, de ez szerintem nem ok a csillag levonásra.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. június 17.

Sokáig kutattam fényvédő után, főleg összetevők miatt, de a beszerezhetőség is fontos számomra, így ezt vásároltam meg. Most már 2. éve csak ezt használom: télen a 30 faktorost, nyáron 50-est. Egyáltalán nem fullasztó érzés viselni, sokat futok szabadban és közben sem érzem azt, hogy fullad a bőröm alatta. Nekem nem okozott pattanásokat és még SOHA nem égtem le a viselése közben. Bátran ajánlom problémás bőrű társaimnak, smink is szép felette. Én rendelni szoktam online, mert nagyon ritkán volt olyan, hogy télen pl. lett volna gyógyszertárnak készlete a termékből.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. április 21.

Vállat alig elérő, rövid hajam van, ami sajnos nagyon hamar zsírosodik fejtetőn, így minden nap hajat mosok, mert zavar. A sok hajmosás viszont nagyon szárítja a hajam végeit, illetve a hajszárító is biztos rátesz egy nagy lapáttal...ördögi kör. Szóval a balzsam az kihagyhatatlan lépés. Egy teljesen másik terméket imádok, de azt most nehéz beszereznem, így gondoltam kipróbálom ezt. Abszolút hozza az elvárt ápolást, nem száraz a hajam. Egyszer egy héten 3 órára nagyobb mennyiséget teszek fel hajpakolásként meleg törcsivel és hajszárítás után egy nagyon pici mennyiséget is szoktam a végekbe dörzsölni. Nekem megéri,mert nagy kiszerelés, többfunkciós, az illata is finom és az ára is ehhez mért. Újra vevős!