Pamacsvirag

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Wax Strips Natural Inspirations Használatra Kész Hideggyanta Szalagok Normál és Száraz Bőrre

2019. április 10.

Hogy mire jó a Glamour napok? Hogy kitud próbálni azt is amire sokszor sajnálod kiadni a teljes árat. Kuponosan vásároltam, hogy nyárra a családi - baráti nyaralásra legyen egy opcióm. Epilátort használok alapból, de nyaralásnál nem akarok ott zümmögni. Az illata 5/5 pont, a gyanta csík 5/3,5 pont ( lábszáron jól használható. A gyanta nekem akkor maradt a bőrömön amikor nem a szőr növekedésével ellentétesen húztam le, illetve nem feszítettem meg a bőrt. Viszont hónaljban teljes kudarc. Ott nem tudtam megfeszíteni a bőrt úgy ahogy a lábamon és inkább csak a gyantát és a fájdalmat kaptam) Kicsit pattogtam ki csak, viszont a bőröm szép piros lett ( ezen mondjuk nem csodálkozom hisz egy gyanta csíkot téptem le a bőrről) az olajos kendő nekem semmit nem ért.

Sleek Lethal Length Szempillaspirál

Sleek Lethal Length Szempillaspirál
2018. július 4.

Kaptam,de nem lett a nagy kedvencem
Nagyon szép pillákat csinál!
Viszont nekem pottyog és maszatolódik

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. július 4.

Glamour napokon vásároltam. Nem volt teszter és sokan is voltak így csak lekaptam, hogy egy próbát megér.
Nagyon kellemes csalódás lett, Fed és természetes hatása van.
A nyári meleget is jól viseli.
Engem meggyőzőtt