Pamela13

Regisztráció dátuma: 2020. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2021. augusztus 27.

Kedvencem. Alapvetően szeretem a kókuszos ízeket és illatokat. Ettől a fogkrémtől nincs hányingerem mint a nagyon mentolos társakétól, ráadásul a fehérítő hatása is megfelelő. Én egyenlőre nem találkoztam azzal a problémával hogy elszínezne, viszont a másik társánál igen, abban láthatóan több is volt a kékes géles anyag.

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP
2021. augusztus 27.

Édes, nehéz, de kellemes illat. Nagyon tetszik a vaniliás-virágos alap illat amit képvisel. Nem hétköznapi illat, karakteres és meghatározó lehet annak akinek ez alap kiegészítője. Meglepően tartós és a szillázsára sincs panasz, kevés is elég belőle. Sokan dicsérik rajtam, érdekes módon több férfinak tetszett eddig mint nőnek.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2021. augusztus 27.

Összességében jó kis parfüm, de nagyon megosztóak a vélemények róla, van akinek nagyon tetszik, van akinek egyenesen hányingere van tőle. Valóban édes, tömény illat, enyhe gyümölcsös vonallal. Tartóssága az árához képest jó, ruhán még másnap is érezni lehet. Nyáron nekem túl soknak bizonyult, fullasztónak, ősszel és télen szeretem inkább használni.