pampamacska

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Babylove Sensitive Pflegeöl

Babylove Sensitive Pflegeöl
2016. október 4.

szerintem egyszerűen csak bemásolom a véleményem a normál verzióról, mert az illatát leszámítva nekem majdnem ugyanolyan, pedig tudom, hogy az összetevőlistájuk nem csak a parfümben tér el

tetszik a kis szívecske alakú bemélyedés, amivel még olajos kézzel is meg tudom tartani az üvegét, a szájával nekem nincs problémám egyszerűen a tenyerembe öntöm a kellő mennyiséget. az illata nekem kissé olívaolajos, natúr, kellemes.
eddig bevált: masszázsolajként, testápolóként, szőrbenövés utáni bőrpuhítóként, epilálás után bőrirritációra, borotválkozáshoz(borotvahab helyett vékonyan felkenve), hajvégápoló olajként, sminklemosóként, körömágy ápolóként, fürdővízbe, szem alatti karikára ápolóként, más krémekhez keverve arc-, test-, és kézápolóként.
olyan bőrfelületeket hozott rendbe, amikkel a dexpanthenol tartalmú kenőcsök sem tudtak mit kezdeni. kezdem úgy érezni, hogy egy igazán univerzális kis csodaszert találtam :3
+ arc és testpermetként ásványvízzel keverve spray-s flakonba töltve, csípésekre instant bőrnyugtatóként, pattanásra és sebekre extra táplálóként (amikor a krémek inkább szárítottak, mint segítettek). amióta az arcomra ezt kenem azóta a zsíros-vízhiányosból átváltott enyhén vízhiányosra

Signal Slim Care Sensitive Fogkefe

Signal Slim Care Sensitive Fogkefe
2016. szeptember 29.

a sensitive expert helyett kerestem valami árban és tudásban hasonlót, gondoltam első körben kipróbálom ugyanattól a márkától az újabb fogkefét. meglepően jó, nekem észrevehetően jobban tisztít és gyengédebb is, mint az előbbim. elég érzékeny a fogam és a fogínyem is hajlamos a vérzésre gyengéd fogmosáskor, de ezzel jelentősen kevesebb problémám volt

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2016. szeptember 25.

szemöldökömre vettem 30ml-t ami került összesen 87 ft-ba :3 ezelőtt alverdés szempillanövesztőt használtam, de az egy idő után elvesztette a hatását. ehhez meg pluszba használok egy kb 150 ft-os ebayes kisecsetet, ami egyébként csak porosodna, szóval anyagilag sokkal jobban megéri. a hatása gyengébb, lassabb, de úgy veszem észre, hogy az eddig nem növő szálaimat sikerül előcsalogatnia. ez a mennyiség így használva szerintem évekig eltartana, tehát szerintem még próbálgatni fogom másra is :)

4 ÖSSZETEVŐ