pamutbojt

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 23 eladás
Megnézem

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2019. január 5.

Számomra katasztrófa ez a termék. Kibontása óta szemcsék vannak benne, ami elviselhetetlen az ajkakon. Amikor felviszem, borzasztó furcsa réteget képez, darabokban megül a számon, be sem szívódik. Hidratáló hatását sem tapasztaltam, és az állaga miatt számomra teljességgel használhatatlan, pedig az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nem vagyok különösebben finnyás a termékek állagát illetően, de ez egyszerűen kritikán aluli. A tégelyes kivitel is ellene szól, de ez vásárláskor ismert. Az egy csillag hatalmas bók a terméknek.

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray
2019. január 5.

Aki minőségi terméket keres, és rászán ennyi pénzt fixálóra, szerintem nem érdemes tovább keresgélnie. Tökéletes tartósságot biztosít, és a púderes termékek bőrbe olvadását is kitűnően megoldja. A szórófejénél jobbat nehéz elképzelni, finom permetet fúj. Semmilyen bőrproblémát, irritációt nem okozott (a MAC Fix+ például igen). Nem szárítja vagy zsírosítja a bőrt. Sok használatra elegendő, tehát attól nem kell tartani, hogy ha az ember ennyi pénzt kiadott érte, akkor hamar elfogy.

Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer

Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer
2019. január 5.

Eddig ez a korrektor vált be leginkább szem alatti használatra (a Nars-nál például jobbnak bizonyult), csak dicsérni tudom. Megfelelő használattal elkerülhető, hogy a ráncocskákba beleüljön, ami eddig más korrektorokkal nem sikerült. Könnyed formulájú. Beauty Blenderrel dolgozom el, és így elképesztően hamar eloszlatható szép egyenletesen. Nem lesz extra fedése ilyen módszerrel egy lépésben, de építhető, ha szükséges. Megfelelő fixáló használatával nap közben sem ráncosodik, szépen bírja.