pamutka

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém
2017. május 26.
(!)

A Krémmániától kaptam tesztelésre a krémet, nagyon örülök neki még mindig. Ugyan nem minden nap használom, mert mostanában az egyéb bőrproblémáimmal harcolok inkább. De ha szárazabbnak érzem a bőröm, akkor ezért nyúlok mindig. Nagyon könnyű krém, kellemes az állaga, könnyen és gyorsan beszívódik. Az én bőrömet szuperül hidratálja. Nem veszik össze a fényvédőmmel, sem az alapozómmal. Volt hogy éjszakára is használtam, és fogom is még, mert reggel tetszett amit a tükörben láttam, a kisimult feltöltött és hidratált bőröm.
Öregedésgátlósra biztos kevés, de hidratálóként nagyon jól működik.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. július 28.

Mostanában rengeteg kis apró pattanás volt a homlokomon, ez a csoda eltüntette őket. Sokkal hamarabb múlnak el az egyébként egyre ritkábban előjövő nagyon pattanásaim is. Nagyon tetszik, hogy amellett hogy a pattanások ellen nagyon hatásos, hidratál is. Az eddig pattanásokra bevált dolgok széjjelszárították a bőrömet. Nappalra és éjszakára is használom. Nappalra az arckrémemet is tudom vele helyettesíteni.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2016. február 16.

Hatalmas a kiszerelése a többi arcpakolásomhoz képest, igaz hogy ebből kicsit többet kell felkenni, de arányaiban akkor is magasan nyer. Képes vagyok beleépíteni a szemöldökömet és egy két kósza hajszálat is, figyelni kell rá, nem kellemes a hajból/szemöldökből tépkedni, de ez az én bénaságom. Kb. negyed óra alatt szárad meg, egészben le lehet húzni (a szélén is lejön), nem kell kis darabokat tépegetni a bőrömről. Utána extra puha lesz a bőröm, hidratált érzetű és valahogy szebb. A vártakat hozza, és nagyon szeretem használni.