pancamogyi

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Perfect Stay 24H Alapozó

Astor Perfect Stay 24H Alapozó
2015. június 27.

Nekem ez volt az alapozók alapozója, nagyon nehezen, sok kidobott pénz után találtam rá, és borzasztó szomorú vagyok, hogy már nem találok sehol hasonlót :(
Egyáltalán nem volt maszkszerű, éppen, hogy jó krém után és kis türelemmel meg sem látszott, hogy rajtam van, csak annyiból, hogy "eltűntek" a pattanásaim és pigmentfoltjaim...
A 100-as színárnyalatot használtam, mostanra szinte semelyik alapozójukbl nincs ilyen árnyalat.
Ha valakinek maradt otthon elfekvőben, szóljon ;)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2015. június 27.

Én azért regisztráltam az oldalra, hogy elmondhassam, mennyire szeretem ezt a krémet :)
Méltatlanul kevés a 3 csillag, ahol most áll.
Könnyű krém, és talán az első, ami a nagyon problémás (zsíros, száraz, vízhiányos, néha pattanásos) bőrömet nem zsírosítja, nem teszi pattanásossá. Több alapozó alá kiváló primer helyett (én Astorral használtam, és jól működött).
Az csak hab a tortán, hogy ennyire olcsó. Sok drága krémet is próbáltam, mire itt ragadtam (használok többfélét, de reggel, smink alá nagyon bevált nekem).
Persze, aki nem bírja a szagát, vagy érzékeny rá, az ne használja, de ettől még maga a krém remekül működik!! A szem köré meg nem szabad kenni, ennyi.
Maró, csípő érzést a kommentekszerint annál okoz, aki (bizonyos típusú) tonikok után használja, és csak arclemosó tejjel, azzal nem okoz gondot. (Tonic után hosszú távon mindig jobban zsírosodott a bőröm, valahogy úgy, mint a haj is annál gyakrabban zsírosodik, minél gyakrabban mossuk).
Szóval bátran ajánlom, aki vízhiányos bőrű (akár száraz, de ha zsíros-pattanásos, annál inkább!) és nem nagyon finnyás, hogy az "olcsó kölni szaga" miatt morogjon (amit én pl. észre sem vettem :P) próbálja ki, (de ne tonik után) sok pénzt úgysem veszit vele :)