Pancsi

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2020. január 30.

Olyan bőrradírt kerestem, aminek barátságosak az összetevői, és kedvező ár-érték arányú. Nagyon megszerettem, használat közben kellemes illata van (nem mű, nem tolakodó), és isteni selymes, puha lesz tőle a bőröm. Jó választás volt, nálam 10/10

Logona Selyemfény sampon bio argánolajjal

Logona Selyemfény sampon bio argánolajjal
2020. január 9.

Pár hete használom, egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele! Teljesen rendbe tette a száraz, vékonyszálú hajamat. Nagyon érzékeny fejbőröm van, emiatt évek óta csak bio, szilikonmentes samponokat használok. Sajnos nagyon kiszárította a korábbi samponom, a pakolások sem használtak, annyira sprőd volt a hajam teljes hossza (nem csak a vége). Félve vittem haza ezt a sampont, nem sok esélyt adtam neki. Nehezen habzik, kétszer mosom át vele a hosszú hajamat, szóval eléggé gyorsan is fogy. Viszont balzsammal együtt valami csoda, szépen ki tudom fésülni a hajam, szuper tartása és tapintása van. Sokkal egészségesebb kinézetű, könnyű beszárítanom is, mert érezhetően hidratáltabb a hajam. Remélem hosszútávon sem okoz csalódást, egyelőre nálam 10/10.

Lavera Hair Sampon Sensitiv Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Lavera Hair Sampon Sensitiv Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2020. január 9.

Évek óta használtam, az érzékeny fejbőröm miatt. Nem találtam nála jobbat, amitől ne viszketett volna a fejbőröm (egyedül a Bioderma volt jó alternatíva). Viszont az utóbbi időben már a fodrászom is kérdezgette, hogy mit csinálok a hajammal, ápolom-e rendesen, mert nagyon száraz. Engem is nagyon zavart, a balzsamokat és a pakolásokat cserélgettem folyton, hogy lehet, hogy egyik sem jó... Azt hittem a száraz irodai levegő, vagy a nyári napozás okozza a hajproblémát. Mire rájöttem, hogy ez a sampon a hibás, teljesen kiszárította hajam. (Most Logona-ra váltottam, amitől pár használat után érezhetően és látványosan megváltozott a hajam tapintása és tartása is.) Óriási csalódás ez a sampon, hosszútávon gyakorlatilag tönkretette a hajamat, hiába volt a fejbőrömnek jobb, mint a szilikontartalmúak. Nem tudok rájönni, hogy mi okozta, talán a benne lévő só volt ennyire szárító hatású. Nem ajánlom vékonyabb szálú hajra.