pancsolos84

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. október 4.

Az elején leszögezem, hogy nagyon tisztelem Ildi munkásságát. De ez..
Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:
- nem mossa le a spirált - tudom, 2 lépéses arcmosás, de sajnos kell még hozzá a micellás víz, ez már akkor 3 lépés és nem egy party sminkről beszélünk. Nem a géles lemosó feladata a smink, ez így már nekem sok, egy olajos lemosótól elvárom, hogy vigye a sminket
- kevés alkalomra elég - 5x mostam vele arcot és már oda a negyede; ez így ebben a formában, ezzel a tudással nagyon drága.

Update: Kuka lett a vége. Szégyen, de nem volt kedvem elhasználni, annyira sehova se volt jó. Levonok egy csillagot.

Yope St. John's Wort Shower Gel

Yope St. John's Wort Shower Gel
2019. augusztus 7.

Egy szó: IMÁDOM! Nagyon finnyás vagyok az illatokra, kevés tusfürdő marad fent a rostán. Kellemesen habzik, nem szárít. Már régóta nem veszek drogériában semmi ilyesmit, mert nem bírom a szagukat. Évekig a Yes to márka uborkás tusijával intéztem a zuhanyzást, majd eluntam. És jött ő, a DM-ben szaglásztam meg és örömmel használtam egy mind a 250ml-t. Majdan egy lengyel oldalról kevesebbért megrendeltem a 400ml-t egy csomó más mindennel a márkától.

Elemis Frangipani Monoi Body Cream Testápoló

Elemis Frangipani Monoi Body Cream Testápoló
2019. augusztus 7.

Egy utazó méretet volt szerencsém elhasználni. A dolgát tette, hidratált, viszonylag maradandó volt az illat is. De ezt pontosan ilyen szinten hozza egy drogériás termék is. Engem kissé irritált az illata, de ez ugye egyéni preferencia. Nem egy különleges, spa érzetű, mint ami a high-end termékekre jellemző. Összességében én nem adnék ki érte pénzt.