Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rochas Eau De Rochas Fraiche EDT

Rochas Eau De Rochas Fraiche EDT
2019. december 20.

Hátő...szeretem a vizes,fás,citrusos illatokat de nagyon szomorú vagyok, hogy ez a szösszenet éppen érezhető de annyira jellegtelen..persze lehet, hogy kell neki a meleg idő- májusban újra fogom próbálni addig viszont csak 2 csillag.

Byredo Blanche EDP

Byredo Blanche EDP
2019. december 20.

Az aldehides illatokat általában nagyon szeretem; ez a parfüm egy erős közepes nálam- összességében jobbra számítottam.
bőrön nálam max fél óra, ruhán 4-5 óra minimum 3 fújással.
Hozza a tiszta illat jelleget virágos mellékhanggal de igazából nincs meg a hűha faktor.
Legközelebb a Bal d'afrique-ot fogom kipróbálni, ugyanis az remekül működik egy ismerősömmel is folyamatosan szimatoltam utána, hogy 'uramistenezmiezdejó' remélem rajtam is olyan zseniális lesz-örülök, hogy Blanche-ot kipróbáltam de nem lesz folytatás.

Tiziana Terenzi Cassiopea

Tiziana Terenzi Cassiopea
2019. december 20.

4 csillagot kap de nem azért mert nekem nagyon tetszene- hanem mert mégsem tehet róla, hogy annyira édes illat amit én már évek óta kevésbé tolerálok.
Az illat összetevők alapján egy fűszeresebb frisebb illatra számítottam de ahogy felfújtam egy Pink Sugar sokk és a na neeeee ez nem lehet; egy ilyen drága parfüm lináris cukor illatú lenne? Aztán nagyon lassan bontakozik de sajnos nem nagy szám legalábbis nekem- a bőrömön nem sokáig érzem viszont a ruháimon erősen érződik reggeltől estig, sálakon napokon keresztül.
Tulajdonképpen egy meleg cukorkafelhő, fügére emlékeztető gyümölcs hullámokkal és a vanília is néha visszaköszön.
Kissé szomorú vagyok mert egy ragyogbb, szikrázóbb illatra számítottam- mindenestre hideg időre aki szereti az édes illatokat annak nagyon bevállhat.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ