Best of Beauty 2019

Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál
2019. július 10.

Esküvőmre készülve, hosszasan körüljárva a vízálló smink témáját és persze a spirálokét mindig az lett, a konklúzió, hogy a Clinique-t kellene kipróbálni.
Igaz korábban a nem vízálló normál változatát többször próbáltam, azt is nagyon szerettem, de azért az tudott pöttyöket hagyni a felső szemhéjon párás napokon.
Nos tegnap kézhez kaptam ezt a terméket.
Furcsállom is a sok korábbi véleményt, lehet volt valami upgrade-je ennek a spirálnak, mert nekem aztán nem vesz fel sok festéket.
Abszolút elégedett vagyok vele, szép pillákat csinál, nem tapasztja össze hanem nekem kifejezetten szétválasztja őket. Nekem a színe is megfelelő.
Úgy érzem ez a spirál rendszeresítve lesz a jövőben.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2019. július 3.

Eddig a legjobb önbarnítóm a St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion volt, de nem akartam ennyi pénzt kiadni most.
Gondoltam kipróbálom, egyébként nem rossz termék de nagyon kell figyelni, hogy egyenltesen kenjük fel, mert pl nekem lett egy ujjlenyomatom mell fölött és 2 hétig onnan nem akart lekopni- bezzeg a lábszáram azt 2-3 naponta lehet újra kenni : D
Felvitelkor kellemes az illata de 1 óra múlva azért igen érezhető az önbarnító szag- persze nem olyan durva, de vanhogy másnap is érzem magamon.
Amikor beszívódik valóban kellemes tapintású, hidratált lesz a bőr.

Estée Lauder Beautiful EDP

Estée Lauder Beautiful EDP
2019. április 27.

2015-ben külföldön dolgoztam és az akkori munkahelyemen belefutottam egy női szemmel is gyönyőrűséges fekete nőbe akinek olyan csodás illata volt, hogy muszáj volt megkérdeznem mit visel. Miután megtudtam, hogy a EL Beautiful mentem is kipróbálni de botrányos volt rajtam.

Most a napokban egy parfümériában szaglásztam, levettem a kupakját és megszagoltam első gondolatom ismét az volt, hogy ez rettenet, de csak azért is ráfújtam a kezemre- az első 5 percben azon rémüldöztem, hogy 'ezzel a szaggal kellene még dolgokat intézni?' - aztán hirtelen megváltozott és nagyon tetszett.
1 órát nagyon erősteljesen éreztem magamon, páran utánam is fordultak. Aztán kezdett börközelivé vállni és rajtam kifejezetten édes lett jobban, mint szeretném.
Ennek ellenére meg fogom venni mert amiért Makk Zsuzsót taszítja és pont azért vonzódok hozzá; VW Boudoir-ja is gyönyőrű rajtam és abban is van valami összetevő ami függőséget okoz nálam.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ