Pandácska

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop Chocomania Tusfürdő

The Body Shop Chocomania Tusfürdő
2015. február 22.

Sajnos nekem egyáltalán nem tetszik az illata, nem csokis, teljesen szétesik rajtam és valami fura szaga lesz. Az állaga jó, azt szeretem és nem szárítja a bőrömet, de akkor is ez volt az első és az utolsó flakonom belőle.

GHD Eclipse

GHD Eclipse
2015. február 17.

1 éve már nézegettem ezt a gépet, de utána egy hosszabb időre leálltam a hajvasalással így lemondtam róla. Növeszgettem a hajamat, de most kb. elegem lett belőle, annyira nagy a tömege, hogy muszáj vasalnom, sokkal jobban tetszik úgy az végeredmény. Mivel a hajvasalás megint az életem része lesz, gondoltam itt az ideje ezt a profi gépet kipróbálni. Azt nem gondolom, hogy egyáltalán nem árt a hajnak (bár jó lenne, ha igaz lehetne), de azt elhiszem, hogy sokkal kevesebb kárt okozok vele, mint az olcsóbb hajvasalókkal. Sikerült akciósan lecsapnom egy fehér készülékre és most van hozzá egy rose gold roll bag is. Az ára sokkal kedvezőbb volt, mint egy évvel ezelőtt. Egy használat után írom meg ezt a véleményt, mert olyan nagy hatást gyakorolt rám, de később biztos fogom frissíteni. Már a vasalónak a doboza is ámulatba ejti az embert, annyira gyönyörű. Látszik, hogy minőségi termékről van szó. A roll bag nagyon ötletes és szép is. A gép csodaszép, jó hosszú a kábele, ezért kényelmesebb használni. Zenèl, mint egy gyerekjáték, mi kell még? :D Pár másodpercen belül felmelegszik, így nem kell rá várni, bár a régi gépeim is hamar felmelegedtek. Szóval kivasaltam vele a hajamat és közben nagyokat pillogtam, hogy milyen gyorsan haladok, csak egyszer kell egy tincset áthúzni és azonnal teljesen egyenes lesz. A hajam sima, szuper puha és végre nem szöszös. Megmondom őszintén, engem azonnal levett a lábamról ez a kis fehér csoda. Olyan vele kivasalni a hajat, mintha csak megfésülködne az ember, a hatása pedig csodálatos, sokkal szebben dolgozik, mint az általam kipróbált hajvasalók. Azt hiszem röviden és tömören annyi, hogy vannak a hajvasalók és van a ghd. Ha az egyenesség tartósabb lesz a hajamban, mint az eddigi gépekkel, komolyan írok nekik egy köszönő levelet :) Igen, ajánlom!!
Update: És igen, az egyenesség tartós, nem kell a hajamat naponta vasalni, mint a régebbi hajvasalóimmal. Nem alszom el, megmarad a formája. Ezt eddig még egy gép se tudta nálam elérni. 5 helyett 6 csillag, ha lehetne!

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)
2015. február 15.

Az illata nagyon finom kókuszos, nem a túl erős mű illat, mégis sokáig érzem tusolás után a bőrömön. Nagyon krémes, így egyáltalán nem szárítja a bőrt, ami nálam fontos szempont. Az állaga tényleg tömörebb, de engem ez nem zavar. Vízzel keverve azért egy picikét habzik, én nem is szeretem a túl habzós termékeket, mert azok szoktak a legjobban szárítani. Mivel most adtam le egy rendelést és ő megint belekerült, így jár neki az 5 csillag.

3 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ