pandado

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: -

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35
2013. április 14.

Szeretem:) könnyű viselet, több rétegben is felvihető, üde tőle az arcbőröm. Pár perccel a felvitel után igazodik a bőr színéhez. Az apróbb hibákat jól elfedi. Télen nagyon világos a bőröm, úgyhogy a light árnyalat ideális, viszont nyárra szerintem a legsötétebb árnyalat ( light plus ) nekem világos lesz:(
A színválaszték miatt -1 csillag, de ezt leszámítva szuper! ( Három árnyalatban kapható: extra light, light, light plusz )

Clinique Stay-True Olajmentes Alapozó

Clinique Stay-True Olajmentes Alapozó
2013. január 13.

Még csak pár hete használom, de meg vagyok vele elégedve. Kevés is elég belőle és valóban egyenletes bőrfelszínt produkál. Nincs maszk hatása. Viszont kicsit hamar szárad, ezért jobb vele gyorsan dolgozni:) Nekem nem képez mitesszert, sem pattanást. A bőröm nem fényesedik át tőle (bár púderrel együtt használom többnyire)
És a legjobb :) még a férjem is megjegyezte hogy milyen szép az arcom tőle.
-1csillag mert még tesztelés alatt ál.

Clinique Youth Surge Age Decelerating Moisturizer SPF15

Clinique Youth Surge Age Decelerating Moisturizer SPF15
2013. január 13.

Jelenleg ezt használom háromlépés után, meg vagyok vele elégedve. Szerintem is télre a legjobb, picike zsíros érzetet hagy, de pár perc után nekem ez elmúlik. Jó smink alap.
-1 csillag azért mert az én bőröm fényesedik tőle nyáron, de ezt leszámítva nagyon jó krém!