pandahapci

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2020. március 1.

Szeretném hajvágás után egészséges hajvégekkel, tudatosan növeszteni a hajam. Segítségként rá esett a választásom. Pár hét alatt rengeteg babahajam lett, láthatóan dúsabb a hajam. Meglátjuk mit is tesz hosszútávon :) most tervezem venni a második dobozzal.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2020. március 1.

Ez egy csoda! Nagyon jó télen/nyáron. Hamar beszívódik, egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát. Imádja a zsíros bőröm, pláne ha erre kerül az alapozó :)

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet, egy ideje már használom de vártam a vélemény írással hogy minél pontosabban tudjak írni az eredményekről.
Első benyomásra nagyon tetszett a krém: zsíros arcbőröm hamar beszívta a könnyed állagú krémet. Az illata nagyon finom, szinte érezni a sok szuper dolgot benne, ez látszik is az incik listáján.
Az arcom nagyon jól befogadta a krémet, hiába könnyed mégis érezhetően táplálja azt és nem utolsó sorban sminkalapként is szuperált.
Hosszabb távon láthatóan élénkebb és élettel telibb a bőröm. Hiába kombinált a bőröm, nagyon gyengéden tudja ez a krém táplálni.
Még az árát látva is megvenném tudva hogy így megkedveli a bőröm. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)