pandahapci

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet, egy ideje már használom de vártam a vélemény írással hogy minél pontosabban tudjak írni az eredményekről.
Első benyomásra nagyon tetszett a krém: zsíros arcbőröm hamar beszívta a könnyed állagú krémet. Az illata nagyon finom, szinte érezni a sok szuper dolgot benne, ez látszik is az incik listáján.
Az arcom nagyon jól befogadta a krémet, hiába könnyed mégis érezhetően táplálja azt és nem utolsó sorban sminkalapként is szuperált.
Hosszabb távon láthatóan élénkebb és élettel telibb a bőröm. Hiába kombinált a bőröm, nagyon gyengéden tudja ez a krém táplálni.
Még az árát látva is megvenném tudva hogy így megkedveli a bőröm. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray
2018. október 1.

A cuki csomagolása fogott meg, igazából semmiféle változást nem észlelek, talán kicsivel jobban mutat rajta az alapozó. Az illata túl erős és mű, nem tetszik hogy sajnos ennyire elől van az összetevők között a parfüm. Sokkal jobban szeretem a MAC levendulás prep fixáló spray illatát, az nagyon kellemes és nem mű egyáltalán.

Balea Csipkemintás Bőrfeszesítő Hidrogél Arcmaszk Alga Kivonattal és Hialuronsavval

2018. július 24.

Nem volt rossz, én addig hagytam magamon a maszkot amíg az teljesen ki nem száradt (50-60 perc). Az alsó része folyamatosan elcsúszott, a vége felé lett kényelmesebb, ahogy száradt a gél és a helyén maradt. Puhább, láthatóan feszesebb lett az arcbőröm.