Best of Beauty 2019

pandus

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2018. március 12.

Elsősorban beauty blender tisztítása miatt vettem meg és nagyon jól szuperál azóta is. Magyar boltokban ezer párszáz forintért láttam, szerintem annyiért is megéri beruházni, aki nem akar várni 3-4 hetet a szállításra. Egyedül azt az "ujj-bedugós részt" nem szeretem rajta, nekem borzasztó kényelmetlen.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2017. október 29.

Több márka hajolaját kipróbáltam már, de ez magasan üti mindegyiket! Hajmosás előtt bekenem vele az egész hajamat, 10-15 percig hagyom rajta és szárítás után nagyon puha, nagyon fényes lesz a hajam. Ráadásul nem csak zsírosabb nem lett tőle, de a tartása is sokkal jobb és a 4-5 napos hajam se áll úgy egybe, mint a használata nélkül. Általában csak minden második-harmadik mosásnál használom, mert a hajam általában "hozzászokik" a különböző kencékhez és egy idő után nem olyan a végeredmény. Akciósan vettem, de szerintem a teljes árát is megéri.

Alverde Kipirosodás Elleni Primer

Alverde Kipirosodás Elleni Primer
2016. december 8.

Én is nagyon bíztam benne, de sajnos nem győzött meg. Az arcbőröm nagyon világos, viszont az orrom a hideg hatására folyamatosan kipirosodik. Eleinte megpróbáltam csak magában használni (alapozó, BB, stb. nélkül), de nem volt az igazi, sokszor lettem tőle zöld. Néha sikerült úgy felvinnem, hogy szép lett az eredmény, de alapjáraton inkább a zöld-piros foltok váltakoztak. Mostanában BB-vel együtt próbálgatom, nem mondom, hogy hosszú távú a hatás, de egy fokkal jobb. Az adagolása szerintem is katasztrófa, vagy ömlik ki a krém, vagy beszárad és pocsékba megy.
Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna, ha működik.