PaNel95

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk
2020. július 31.

Szerintem ez egy nagyon jó maszk!
Megtisztított bőrre viszem fel viszonylag vékony rétegben. Mivel nem szárad meg, ezért csak lemosni lehet, beszívni nem sokat szív be a bőröm, ezrt felesleges is olyan mértékben felkenni, ahogyan pl. egy professzionális terméket kellene felkenni. Rajtahagyom az arcomon 40-60 percet is simán, majd enyhén nedves kézzel még bedolgozom a bőrömbe is, mintha egy arcradír/lemosó lenne, és így mosom le magamról.
Ezzel a módszerrel a bőröm friss, élettelteli és üde lesz.
Ha csak felkentem és 10-15 percre hagytam fent, mint ahogyan mondjuk a drogéris termékeket kell, úgy nekem sem csinált semmit sem.
Nyilván ez nem egy olyan professzionális, mélyreható maszk, amikkel a kozmetikusok dolgoznak. Otthoni, laikus használatra viszont a legjobbak között van. Az eredmény bár nem szuper tartós, de azonnal látható, és az ilyen maszkoknál ezt is várja el az ember.
Amit ígér, azt tartja. Ha valaki hosszútávú, a bőr mélyebb rétegeibe hatoló, nagyon tápláló összetevőjű maszkokra vágyik, annak nem ezek között kell keresgélnie, mert csalódni fog, hiszen ezek a termékek nem erre lettek kitalálva.

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2020. június 25.

Egy mindenféle hajra való balzsamot kerestem. Azzal tisztában voltam, hogy nem lesz kiemelkedő hatású, nem fog nagyon hidratálni, de arra nem gondoltam, hogy abszolút semmi hatása nem lesz.
Mégcsak puhábbá se teszi a hajam vagy jobb tapintásúvá se.
Szerencsére az icipici, utazó méretet vettem meg.
Az illata nem rossz, nekem benne marad a hajamba másnapig is, de annyira nem rajongok az ilyen erős illatú dolgokért. Nem is értem a parfümöt benne, ha már tényleg igazi banánt használnak fel hozzá...

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. április 4.

Jó kis testradír. Elég nagy és sok szemcsével. Az illata kellemes. A lepotyogott darabkákkal vigyázni kell, mert eléggé csúsznak, illetve olyan látvány a lemosása, mintha sarat mosnék le magamról.
Én a használata után kenek magamra testápolót, mert nem érzem puhábbnak vagy hidratáltnak a bőrömet, hiába van benne shea vaj. Az ígéretekkel ellentétben a bőrömön illatot nem hagy, bár ezt nem bánom. Főleg, hogy testápolót használok utána.
Nem rossz radír, én szeretem, hogy nagyobb, durvább szemcsék vannak benne.
Ár-érték arányban kifejezettem szuper. Én hetente-2 hetente használom egész testen, és 5-6-7 alkalommal simán tudom használni, ami azt jelenti, hogy 2, majdnem 3 hónapig elég ez a mennyiség.