PaNel95

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Regeneráló Balzsam Bio Jojobával

Yves Rocher Regeneráló Balzsam Bio Jojobával
2024. február 24.

Az igaz, hogy nem nehezíti el a hajat. Hiszen gyakorlatilag annyit is ér, mintha nem is használtam volna.
Nagy csalódás ez a balzsam. Az ígért hatásokból semmit nem teljesít.
Balayage szőkített, erősen hullámos hajam van, ami gyorsan zsírosodik.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mélyen Tápláló Maszk Festés Után

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mélyen Tápláló Maszk Festés Után
2024. február 24.

A kisebb tégelyt vettem meg fodrászkellékesben. Picivel többért, mint ami itt fel van tüntetve.
Nem kellett belőle kevesebb, mint egy drogériás maszkból, hiába kicsit sűrűbb az állaga. Így a 250 ml-es kiszerelés ezért az árért számomra nem érte meg. Nem minden hajmosáshoz használtam, hanem 2 hetente 1x, ami nálam 4 mosásonként jelent.
A hatásából sem vettem észre semmi extra hatást, amit egy harmadennyibe kerülő maszk ne tudna.
A hajam színe sem tartott tovább vagy kopott volna kevésbé a használatával. Fényesebb, puhább sem lett a hajam, mint szokott lenni.
Közepes hosszúságú vörös-rézvörös balayage erősen hullámos (de még nem göndör), sok, de kissé vékonyszálú hajam van, ami gyorsan zsírosodik.
Amit ez a maszk csinált a hajammal, azt a jelenleg használt Garnier Botanic Therapy pakolás is hozza 2000 Ft alatti értékben. Sőt, még talán puhább is a hajam a Garniertől.
Ár/érték arányban nekem ez a maszk pénzkidobás volt. De azért nem 1 csillag, mert nem rontott a hajamon.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2023. július 27.

Szeretem a krémet. Nem mindig csak éjszakára használom. Jól hidratál, egészen jól beszívja a bőröm. A homlokomon, ahol kissé zsírosabb a bőröm, ott átfénylik, de a száraz részeket jól hidratálja. Nem érzek húzódó, viszkető érzést és nincsen irritáció a használata közben.
Szeretem a pumpás adagolóját is, jól visszazár, nem csöpög.