Best of Beauty 2019

PaNel95

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Summer Repair Kondícionáló Spray

Schwarzkopf Gliss Kur Summer Repair Kondícionáló Spray
2019. június 24.

Az illata nagyon jó, végre egy eltérő, nem szokványos Glass Kur hajspray illat.
A hatásával meg vagyok elégedve, nagyon szépen ki tudom vele fésülni a hajamat.
Igazából nekem be szoktak válni a Gliss Kur spray-k, mert a kifésülésben nekem sokat segítenek.
Nyárra pedig gondoltam kipróbálom, mert a hajnak is jót tesz, ha védve van a káros sugárzással szemben. Ez a kis plusz, meg a finom illata pedig kárpótol a magasabb árért és a kisebb kiszerelésért, mert én úgy érzem, valóban használ, nem száraz a hajam és nem roncsolja az UV sugárzás.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa Tusfürdő

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa Tusfürdő
2019. május 29.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, ennyi pénzt nem adtam volna ki érte, és em fogok ezután sem, még akkor sem, ha maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Az illata nagyon jó, kellemes. Nagyon jól habzik, annak ellenére, hogy egy nagyon könnyű, géles tusfürdő.
És végre hosszú idő után az első YR tusfürdő, ami nem szárítja a bőröm, sőt, még talán puhább tapintású is bőröm a használata után.
Ennek ellenére nem érné meg a teljes árát, legalább is számomra. Mert ilyen hatású (vagy valóban tápláló) tusfürdőt töredékéért lehet vásárolni bárhol. Ráadásul ez csak 200 ml, szóval még kevesebb is, mint egy átlag tusi. Valamint azért az összetevői sem a legszebbek.

Nivea Hairmilk Ápoló Sampon Vékonyszálú Hajszerkezetre

Nivea Hairmilk Ápoló Sampon Vékonyszálú Hajszerkezetre
2019. május 28.

Kíváncsi voltam erre a Hairmilk családra. Nem ezt akartam eredetileg venni, de összetévesztettem őket.
Az illata klasszikus, samponban is jó egyébként.
Eleinte egészen tetszett is a sampon. Jól habzik, jól tisztít. De tartást abszolút nem ad szerintem a hajnak. Frissen mosva valóban könnyed érzetű a hajam tőle, de ez tart max másnapig. Utána elkezd zsírosodni.
Hamarabb zsírosodott tőle a hajam, mint más samponoktól.
Elhasználtam, engem nem győzött meg.
Se nem lett puhább, se nem lett tápláltabb a hajam tőle.