panelli

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

L' Erbolario Alba in Asia EDP

L' Erbolario Alba in Asia EDP
2024. január 20.

Első találkozásom egy ajándékba kapott tusfürdő formájában történt az illattal, ami annyira jól sikerült, hogy nem nyughattam, amíg meg nem szereztem a parfümverziót is. Már a tusfürdő használatakor is állandóan kérdezgették a közelemben lévők, hogy mi ez a fantasztikus illat, de a parfüm ehhez képest is szintet lép. Hozzáteszem, ez nem a feltűnés illata. Inkább a zápor után felfrissült virágoké, egy jó limonádéé-mindez a lótusz natúr ölelésében. Erről a parfümről Armani egyik mondása jutott eszembe: egy társaságba lépve ne az légy, aki feltűnő, az légy, akit megjegyeznek.

L' Erbolario Fior di Salina EDP

L' Erbolario Fior di Salina EDP
2024. január 20.

Amikor először fújtam magamra, azonnal visszarepültem a Cinque Terre-re. Ahogy Riomaggioréban álltam a parton, orromban a tenger illatával, a szél pedig a szikláknak taszította a hatalmas hullámokat. Az ottani vízpermetnek volt ilyen illata, keveredve a citrusligetek friss felhangjaival. Sosem gondoltam, hogy ezt egy-rádásul uniszex-parfüm így vissza tudja idézni. A hatósugara, tartóssága is fantasztikus, pedig nem fürdöm benne. Igazán egyedi kompozíció, az elején felütésként jelentkező kissé maszkulin vonal senkit ne riasszon el, igazi, roppanósan friss illatorgia lesz belőle. Soha meg nem unós!

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2023. november 17.

Nagyon örültem a valóban fekete színnek, és a Bambit megszégyenítő pilláknak (mondjuk eleve nem rövidek, viszont szőkések). De a kefe katasztrófa! Akkora bumszlik voltak rajta már frissen bontva is, amit nem tudok hova tenni. Szórakozhattam a lehúzással, eloszlatással, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy szabadnapos csendes őrült. Egy MAC-től ennél többet várnék.

1 ÖSSZETEVŐ