panelli

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. november 2.

Én zsigerből, szívemből, mélységesen meggyűlöltem ezt a parfümöt első illatolásra. Szinte fojtogatott, a barátnőmmel pedig-aki ismer az összes parfümkattanásommal együtt - igencsak korlátozott üzemmódban kommunikáltam egy darabig. "Ennyire nem ismerne, hogy pont ezt a borzalmat ajándékozza nekem?" - gondoltam. Aztán beköszöntött a hűvös idő, és egyik reggel kezembe akadt az üveg. Nagy duzzogva tettem vele mégegy próbát-és voilá, működik! Megvan a téli parfümöm! Ez akkor vált végérvényesen bizonyossággá, amikor egy csaj utánam szaladt a metróban, hogy áruljam már el, mi ez a fantasztikus illat:D
Nagyon gazdaságos, kis mennyiség is egyenlő az egész napos illatfelhővel a viselője körül. Szerintem az igazi arcát hidegebb időben mutatja meg.
Barátnő azóta megkövetve, kiengesztelve, én pedig megtanultam, hogy minden illat érdemel második esélyt.

Kenzo Flower In The Air EDP

Kenzo Flower In The Air EDP
2019. augusztus 13.

Egyből egy 100 ml-es kiszerelést kaptam belőle ajándékba. Sokáig róttam vele az ismerkedős köröket....nos, nem rossz illat,az ember azonnal megismeri a tipikus Kenzo-s vonásokat, de nem lesz a kedvencem. Ha többet fújok egynél, szinte fojtogat, viszont félóra múlva ruháról-bőrről távozik, mintha ott se lett volna. A Summer Edition - je az igazi telitalálat, és sokkal tartósabb is rajtam.
Részemről biztosan nem újravevős.

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. június 7.

Leginkább a "korrekt" szó jut eszembe róla, márpedig ezért az árért ez kevés. Főleg, hogy alig vannak apróbb ráncaim... 20 fok felett a kombinált bőröm teljesen bezsírosodik tőle, sminkelni melegebb időben egyáltalán nem tudok rá. Hidegebb időben rendben volt, beszívódott, illata nem zavaró.
Én inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom, hozzátéve, hogy az Uriage gurított ennél már sokkal nagyobbat is.

1 ÖSSZETEVŐ