Panka86

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 6.

Első használatnál kicsit irritált, de hamar hozzászokott a bőröm. 3 hét után láttam látványosabb változást. Feszesebb, tónusosabb lett a bőröm. Egyetlen negatívum hogy önállóan nem állja meg a helyét bár ezt nem is ígéri, de a hidratáló szépen beszívódik rajta.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2019. február 24.

Mivel nekem ls kisbabábnaknis kifejezetten problémás a bőre, mindig speciális, ekcémára hajlamos bőrre való termékeket használunk. Az eucerin termékcsaládja épp akkor érkezett mikor nagy, kiterjedt ekcémás bőrfelülettel nem rendelkeztünk, illetve nekem kiújulás elején járt a bőrprobléma. Ahogy elkezdtük használni a termékeket teljesen elmúlt a viszkető, száraz érzés és nálam is teljesen visszafordult a folyamat. Jelenleg teljesen tünetmentesek vagyunk, bőrünk olyan mint bárki másnak, ami nekünk nagyon nagyon pozitív élmény. Minket 100 százalékban meggyőzött, a tusfürdőről soha nem fogunk lemondani

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. december 30.

Olvasva mások véleményét, nem értem én miért tapasztalok ennyire mást. Catrice adventi kalendáriumban jutottam hozzá 4 darabhoz is. Pozitívum: nagyon strapabíró, nem csíkoz, jól terül, szuper a széles ecset. Negatívum: nagyon nem fed szépen. 3 réteg minimum kell. Lehet azért, mert két nagyon világos átnyalatot próbáltam, de én szeretek 2 rétegben lakkozni. Másik problémám, hogy én mindig valódi géllakkra használok körömlakkot, 2 hétig maga a géllakk, utána újabb 2 hétre rálakkozok a lenövés okán, és csak a sima lakkos 2 hét után géllakkozok újra. Nos pl az Avon gél hatású lakkja szépen feltölti a tövet, ez a gél hatású nem, élesen látszik az alatta lévő géllakk széle. Tetejében nem is mondanám olcsónak ezt a terméket, ennyiért már lehetek ilyen szőrszálhasogató.