pankafru

Regisztráció dátuma: 2016. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lador Hydro Lpp Treatment

Lador Hydro Lpp Treatment
2020. november 13.

Update: Egy év után újra értékelek. Időközben másik Lador balzsamot is próbáltam (Wonder Balm), amikor elfogyott akkor egy két drogériással pótoltam, végül ezt rendeltem meg újra. Most a nagy 530 ml kiszereléssel, szerintem egy évig elég lesz. Én szeretem az illatát, nekem nem tűnt mamásnak. Inkább kellemes, friss illat. De ez elég szubjektív.
Nekem ez a legjobb balzsam/pakolás amit próbáltam. Ebben a kategóriában pedig már szinte minden drogériás és fodrászkellékes megvolt. Mégis a legjobb, hogy egy használat után már sokkal hidratáltabbnak tűnik a hajam. Nem nehezíti el, nem zsírosít, kevésbe gubancolódik napközben, pedig a vékonyszálú hajam erre percekkel fésülködés után is képes.

2019 november A Lador Damage Protector Acid samponnal együtt használom pár hónapja. Szőkíteni akartam a hajamon egy-két árnyalatot otthoni körülmények között a Balea spray-vel. Az eredményt inkább nem részletezem. De nagyon sokat segített ez a pakolás a kiszárított, megviselt hajamon. A 150 ml kb fele fogyott el a vállig érő hajamra két hónap alatt, nagyon kiadós.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2020. november 8.

Próbáltam megszeretni, megtalálni a helyét a rutinomban, többször is neki futottam. Semmi hatását nem éreztem. Heti két három alkalommal kentem fel tavasszal kb 1,5-2 hónapig. Semmi sem történt. Talán kicsit szárított, de se tisztulás se új arcbőr nem fogadott a tükörben. Többször nem mertem felkenni, mert használat után éreztem, hogy kicsit csíp. Most ősszel újra elővettem, ugyanúgy semmit sem segített. Maradok 10%-os PHA-nál. Az valahogy egyből látszik. Heti két három alkalommal kerül elő és másnap puha kipihent arccal ébredek. Nem erős és folyamatosan kell használni, hogy fent maradjon a hatása. De erősebbet nem merek használni. Nem tudom, hogy csak ezzel BHA-s termékkel nem vagyok kompatibilis, vagy magát az összetevőt nem szereti a bőröm. Mást még nem próbáltam, de lehet teszek majd később rá kísérletet. Nekem ez tényleg nem jött be, maszkviselés okozta gyulladt pattanások miatt rendeltem, de nem lett hatásos. Pedig annyira szerettem volna. Nem volt teljes pénzkidobás, rosszabb nem lett a helyzet. De jobb se. Végül az okokat sikerült megtalálni, azóta egy-egy csúnyaság jön csak ki. A folthalványításban és védőréteg visszaállításban merül ki jelenleg a rutinom, enélkül a hámlasztó nélkül.

A'PIEU Hamamelis Cream

A'PIEU Hamamelis Cream
2020. november 8.

A hatóanyag miatt rendeltem a krémet, nálam nem hozott semmi pluszt. Elhasználtam, de nem tapasztaltam semmit. Persze könnyű hidratálónak biztosan beválik. Kombinált és zsíros bőrre szuper. Vízhiányos bőrömmel nem sok mindent tudott kezdeni. Pórusösszehúzást vagy feszesítő hatást nem tapasztaltam. Viszont nem irritált, nem okozott pattanást vagy kiütést. Nem bántam meg a próbát, azt hittem, hogy csodaszer lesz. De ártani sem ártott.