pankaland

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 22 vétel
Megnézem

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2018. november 14.

Nagyon szeretem. Szuper az állaga is, az illata is, jól tisztít.
Teljesen rendben van árérték arányban.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2018. november 14.

Első próbálkozásom a retinollal. Ahol vásároltam kifejezetten ezt javasolta az eladó kezdésnek és nem bántam meg, hogy megvettem.
Az esti rutinomba építettem bele az Ilcsi hialuronsavas krémem előtt viszem fel.
A homlokomra semennyit nem tudok rakni, egyszerűen nem szívja be a bőröm csak egy zsírhalmaz marad utána, de az arcom többi része és a szemkörnyékem kifejezetten üdébb, rugalmasabb, simább a használat utáni reggelen. Igaz néhány hétnek el kellett telnie mire a változást észlelhetővé vált, nem tud egy használat után csodát tenni ez tény.
Nekem bevált, biztosan újra fogom venni és a termék család több másik termékével is szemezek.

Ilcsi Sárgabarack Habkrém

Ilcsi Sárgabarack Habkrém
2018. július 17.

Nagyon szeretem ezt a krémet (állagát, illatát, hatását). Kozmetikusom ajánlotta télre. Ősztől tavaszig használtam is rendszeresen és nagyszerűen bevált, szépen feltölti az arcom, hidratál, élettel telít. Még a párom is észrevette, milyen pihe-puha az arcom (ahogy ő mondja, milyen sima) tőle.
Ahogyan a kozmetikusom tanácsolta, nedves kézzel masszírozom az arcomba. Nagyon kevés kell belőle de azt a keveset pikk-pakk beszívja a bőröm. Általában este használom arctisztítás után de néha ha a bőröm igényli reggel is.