pankalany

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bio-Oil

Bio-Oil
2020. június 4.

Arcomra nem merem használni de a terhességi csíkok megelőzése kezelés kapcsán már 2. adagot használom. Az illatát nem szeretem, kismama ként minden erősebb szagra érzékeny vagyok így először félre is raktam, és elkezdtem a Palmers stria elleni krémjével kenegetni a pocakomat. Valamiért mostanában inkább ezért nyúlok (elmúltak a rosszullétek így az illatát már el tudom viselni) plusz ebben a sarkvidéki időjárású májusban jobban esett a bőröm ék az olaj. Ha melegszik végre, akkor a nagy nyári melegben lehet majd visszatértek a Palmershez, de egyenlőre elégedett vagyok az olajjal és a pihepuha bőrérzettél amit okoz. Este használom, gyorsan felszívódik, nem ragad. Hogy a csíkokkal hogy boldogul? Majd a terhesség után updatelek.

Essie Barackos Körömolaj

Essie Barackos Körömolaj
2020. június 4.

Nagy reményekkel vágtam bele a használatába de átütő eredményt nem igazán hozott. Az illata kellemes barackos, jól kenhető, kb 10-15 perc alatt felszívódik, nem marad utána ragacsos réteg. Eredménye azonban nem igazán vehető észre még a napi 2 ajánlott használat esetén sem. Kár mert a márka több termékében eddig nem csalódtam.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. június 2.

A család többi tagját is figyelembe véve azért erre esett a választásom mert ezt gondoltam a legkevésbé tolakodónak. Egy tininél lehet vicces banánillatban pompázni, tőlem semmi nem állt volna távolabb, mint az. Mostanság amúgy is legfőképp az illatmentes termékeket keresem szóval a lényeg a lényeg, ez tűnt a legkevésbé émelygősnek és nem is csalódtam e tekintetben.

Próbáltam kiöblítős balzsamként illetve a hajtövek kivételével a nedves hajam teljes hosszán eloszlatva nem kiöblítve is. Nem ájultam el az eredménytől, kifésülést segíti, de semmi különösebb tápláló hatást nem fedeztem fel, igaz nem problémás a hajam, pedig a végek balayage festettek. Remélem szinten tudom tartani ezzel termékkel míg ezt a bödönnyit elhasználom, de tuti nem veszem újra. Mondjuk az ára nem vészes és javára írható még hogy nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat.

Majd egy évvel ezelőtt nem voltam érte annyira oda, de most megkövetem a terméket, már a 3. adagnál tartok. Csodaszernek továbbra sem tartom, inkább csak a hajvégekre használom fentebb csak a végek ápolása után a kezemen maradt kevés cuccot kenem, majd pár perc után leöblítem, így nem nehezíti el a hajam, és sokáig elég az óriási kiszerelés. Azt gondolom hogy a használata inkább a vizesen való kifésülhetőséget segíti mint a látványos táplálást, de nem találtam ennél jobbat szóval lehorgonyoztam nála. Törölközőszárazon kapnak még a hajvégeim a Kerastase arany olajábó egy cseppet, illetve a teljes hosszon eloszlatom a Kerastase szürke hővédőjét és összességében most abszolút elégedett vagyok a hajtermékek adta végeredménnyel.

2 ÖSSZETEVŐ