pankalany

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2020. január 14.

Egy szó: imádom. Reggeli rutinban c vitamin szérum után használom. A csomagolással nem vagyok maradéktalanul elégedett, a nagy kiszerelés van még és egyrészt nekem nagyon nem áll kézre, másrészt elég nagy adag jön ki a legfinomabb nyomásra, szerintem fele is elég lenne. Mondjuk az arcom ezt a mennyiséget is szó nélkül becuppantja... Szuperül hidratál, a PC színezett 30-asa jön még rá és olyan szép a bőrképem, mint még soha.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2019. december 3.

Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja... Ez egy nagyon kellemes hidratáló de kb ennyi. Könnyen beszívódik, hála az égnek a számomra elég erős gyöngyvirág vagy jázmin illata is hamar elillan. Egy vékony fényes réteget hagy maga után ami az én fogalmaim szerint nem a szép bőrfényt jelenti hanem a "csillog a fejed mint a macskatöke, anyukám csinálj már magaddal valamit" feeling. Persze megy fölé a színezett PC fényvédőm ami valamennyire lemattítja, így amúgy nincs gond a végeredménnyel, csak hát értitek... Annyira nagy körülötte az imádat hogy valami sokkal-sokkal ütősebb dolgot vártam. Féláron vettem a november végi/karácsony előtti akciós őrületben. Ennyit nem sajnálok érte de teljes áron lehet kicsit haragudnék magamra hogy (már megint) beugrottam valami túlhype-olt cuccnak. Mondjuk ahogy így leírtam ki is adtam minden "haragom" és a csillagos értékelés előtt tartok egy kis önvizsgálatot. Végülis a feladatát elvégzi, nem irritál, mit is akarok ennél többet? Amúgy ha józan ésszel jobban átgondolom a komolyabb bőrproblémákkal nem rendelkező, 20-as, 30-as korosztály napi szinten teljes fedésű alapozóval "büntetett", szomjas bőrű lányainak lehet ez tényleg igazi megváltás, és így már nem csoda hogy főként modell rajongói vannak, az én kombinált most már inkább anti-agingre fókuszáló bőrének a nem oszt nem szoroz kategória. Biztosan nem fogom újravenni, de azért nem húzom úgy le mint amilyen lendülettel nekiindultam ennek az értékelésnek mert végeredményben tényleg nem rossz kis krémecske.

Vagheggi Balance Arclemosó Radírozó Mikroszemcsékkel

Vagheggi Balance Arclemosó Radírozó Mikroszemcsékkel
2019. november 15.

Bár jómagam előnyben részesítem a kémiai hámlasztókat, néha-néha a kezembe akad, viszont a férjem rendszeresen használja és nagyon szereti. Könnyed állagú finom szemcsékkel, így azt gondolom olyan súlyos mikrosérüléseket sem okoz és finoman radíroz.

2 ÖSSZETEVŐ