pankusz

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2020. február 28.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki, nagyon régóta küszködök a sivatagi száraz bőrömmel, főleg a lábamon. Életemben nem volt még olyan szörnyű hitchcocki élményem, mint ettől a testápolótól. Konkrétan még jobban kirepedezett tőle a bőröm, olyan szinten, hogy bizonyos pontokon még vérzett is. Akkor kezdtem jobban utána járni mi van a kozmetikumokban, és tudatosabban vásárolni. Soha többet garnier.

Sensai Flawless Satin Foundation

Sensai Flawless Satin Foundation
2020. január 10.

Ez a világ LEGJOBB alapozója. Millió félét próbáltam már, alsó, közép és felsőkategóriásokat is, de most végre rátaláltam az igazira, egyszerűen tökéletes! Nagyon könnyed állaga van, mégis szép fedést biztosít. Valóban alkalmazkodik a színe a bőrhöz, nagyon természetes, szép tónust ad. Ezen felül selymessé teszi a bőrt, ami jól tud lélegezni az alapozó alatt. Nem ül bele a ráncokba, nem kopik, nem foltosodik, éééééés a nap végén sem fénylik át a T zónám. Tetszik, hogy hidratál is, nincs szárító, feszítő érzete, tök jó hogy van benne SPF. Soha nem volt ilyen szép a bőröm, főleg azért imádom, mert nem természetellenes maszk hatása van, hanem úgy fed és tökéletesíti a bőrképet, hogy nem látszik, hogy alapozót viselek, nem is érzem, hogy rajtam van. Nagyon kiadós, jól oszlatható a bőrön, két pumpányi elég volt nekem. Abszolút csoda, maximálisan megéri az árát.

Schwarzkopf BC Bonacure Fibre Force Fortifying Shampoo

Schwarzkopf BC Bonacure Fibre Force Fortifying Shampoo
2019. december 27.

Mintát kaptam belőle és a maszkjából. Egész jó sampon, a maszkkal együtt puhább lett a hajam. Az illata elég erőteljes.