pankusz

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

The Body Shop Lash Sport Vízálló Szempillaspirál

The Body Shop Lash Sport Vízálló Szempillaspirál
2019. augusztus 12.

A legrosszabb spirál amit valaha használtam. Mivel 3 a magyar igazság, háromszor próbálkoztam vele aztán lendületből dobtam ki a kukába. Ott kezdődik a kaland, hogy iszonyat lassan szárad, ezért nem lehet úgy felkenni, hogy az ember lánya ne kenné össze a szemhéját. (Nem ma kezdtem az ipart, 20 éve sminkelem magam, a kezem sem remeg, de sajnos önkéntelenül pislog az ember ugye...) Mivel vízálló a festék, az elkent maszat sem jön le könnyen, ami szépen tönkre tud tenni egy előtte készített szemhéjsminket. Tegyük fel túlteszem magam a maszatoláson, hősiesen levakarom, utánakorrektorozok stb, aztán nap végén jön a fekete leves, mikor lemosnám. Olajos lemosóval sem jön le egyszerűen, a festék mint a beton úgy veszi körbe a pilláimat, immel-ámmal le tudok mosni valamennyit, de sok pillán csomókban fennmarad, pedig nem teszek fel 72 réteget. Két-három féle sminklemosós tortúra után volt olyan, hogy pillástul jött le a csomós festék.
Nekem annyira nem buli csak a spirált fél óráig sikálni a szememről, pláne ha közben a pilláim is kihullanak. Soha többet BS spirál.

The Body Shop Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

The Body Shop Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask
2019. július 23.

Próbacsomagot vettem (szerencsére). Jó illata van, pont annyi van a tasakban amennyi egy arcra kell se több se kevesebb. Sajnos az alkohol nagyon érződik, pár perc után eléggé irritál nem csak a szaga, de a bőrömre sincs kellemes hatással. Az idő elteltével fokozatosan kiszárad a maszk, így a lemosása nem a legkönnyebb. Az enyhe irritáció miatt hamarabb lemostam, a bőröm egyébként egészen szépen tiszta volt utána, de a sok alkohol miatt nem veszem újra, ahhoz elég horror ára van a teljes kiszerelésnek.

Davines The Renaissance Circle

Davines The Renaissance Circle
2019. június 16.

Tegnap próbáltam ki, kiegészítő alkalmi pakolásként. Az illata mint a legtöbb davines cuccnak, elég különleges, markáns. Talán kicsit fás-orientális illat, nekem tetszik. A tasakban lévő mennyiség a rövid (alig ér vállig) hajamra szerintem legalább 3-4 alkalomra elegendő lesz. Kimosás után azonnal éreztem a különbséget és a puhaság még ma is tart, pedig olyan roncsolt a hajam, hogy másnap már sokkal szárazabb szokott lenni. Olyan érzés, mint egy jó szalon kezelés, de árban összevetve sokkal olcsóbb, szerintem újra fogom venni időnként.