pannesz

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Fleur De Lin Cukorpaszta

Fleur De Lin Cukorpaszta
2019. április 11.

Ha valaki tud vele bánni, annak biztos jó, sajnos én nem vagyok elég ügyes a használatához.
Olvad a kezemben, nem tudom kizárólag a kezelendő felületen tartani a pasztát, így aztán pár perc alatt én is, és fürdőszoba is ragacsos lett. "Tépőerősségben" is jobbat vártam.
A szőrtelenített bőrfelület sima, puha a kezelés után, viszont bajusznál másnap kis piros kiütések jelentek meg,
talán egy nyugtató krémmel ez megelőzhető.
Dobozát teljesen kitölti, így kibontás után a doboz oldalára kerülő paszta megnehezíti a további nyitást, csukást.
Természetes dolgokat kereső ráérős hölgyeknek ajánlom.

Babydream Lágy Babakrém (régi)

Babydream Lágy Babakrém (régi)
2016. január 15.

Ősszel kaptam egy tégelyt. Niveás illat, kicsit túrós állag jellemezte ezt az első adagot. Az 5 éves gyerkőcre nagyon bevált, de magamra is szívesen kenem. A fürdés utáni izgő-mozgó gyereket könnyű vele bekenni, nem csepeg le, mert annál sűrűbb, de nem kell hosszasan kenni, mert könnyed krém, magát is szívesen keni vele a gyerek. Hamar beszívódik, a normál bőrt kellemesen hidratálja. Nincs ragacsos utóérzet. Újravettem, ami nálam nagy szó. Ennek az állaga lágyabb vizesebb egyelőre, mint az őszi adagé, de biztos, hogy ezt is el fogjuk használni.

Alsol Kenőcs

Alsol Kenőcs
2014. június 15.

Nagyon jó kenőcs! Sok éve patikában ajánlották, már nem tudom mire... Kiszáradt, sebesre tépkedett körömágyra mindennél jobb. Semmilyen olaj, balzsam nem hozza rendbe úgy és olyan gyorsan, mint ez. Az illata jellegzetes, azt nem mondanám, hogy finom. :) Mikor a kislányom született, és elvitték fürdetni a kórházban, Alsol szagúan hozták vissza, rákérdeztem, és mondták, hogy a baba egész testére lehet használni. Kisgyerekként gyakran kipirosodik télen az arca a hidegben, erre is jó. A többi véleményt olvasva, napégésre is ki fogom próbálni, ha szükség lesz rá.