pannesz

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Naturland Inno Rheuma Forte Krém

Naturland Inno Rheuma Forte Krém
2020. augusztus 10.

Deréktájékra kentem diónyi adagot, hamar viszkető, égető érzést váltott ki a bőrömön, és piros dudorok jelentek meg. Valószínűleg nem bírom, a benne lévő kapszaicint. A sima (nem forte) Inno Rheuma krémmel nem volt ilyen gondom. Sajnálom, mert a melegítő hatásra lettem volna kíváncsi, de így nem merem újra próbálni. Le kellett mosnom magamról, és be kellett kennem sebkezelő krémmel az érintett bőrfelületet, hogy megnyugodjon.Aki ki szeretné próbálni, először végezzen kis területen tesztet vele!

Fleur De Lin Cukorpaszta

Fleur De Lin Cukorpaszta
2019. április 11.

Ha valaki tud vele bánni, annak biztos jó, sajnos én nem vagyok elég ügyes a használatához.
Olvad a kezemben, nem tudom kizárólag a kezelendő felületen tartani a pasztát, így aztán pár perc alatt én is, és fürdőszoba is ragacsos lett. "Tépőerősségben" is jobbat vártam.
A szőrtelenített bőrfelület sima, puha a kezelés után, viszont bajusznál másnap kis piros kiütések jelentek meg,
talán egy nyugtató krémmel ez megelőzhető.
Dobozát teljesen kitölti, így kibontás után a doboz oldalára kerülő paszta megnehezíti a további nyitást, csukást.
Természetes dolgokat kereső ráérős hölgyeknek ajánlom.

Babydream Lágy Babakrém (régi)

Babydream Lágy Babakrém (régi)
2016. január 15.

Ősszel kaptam egy tégelyt. Niveás illat, kicsit túrós állag jellemezte ezt az első adagot. Az 5 éves gyerkőcre nagyon bevált, de magamra is szívesen kenem. A fürdés utáni izgő-mozgó gyereket könnyű vele bekenni, nem csepeg le, mert annál sűrűbb, de nem kell hosszasan kenni, mert könnyed krém, magát is szívesen keni vele a gyerek. Hamar beszívódik, a normál bőrt kellemesen hidratálja. Nincs ragacsos utóérzet. Újravettem, ami nálam nagy szó. Ennek az állaga lágyabb vizesebb egyelőre, mint az őszi adagé, de biztos, hogy ezt is el fogjuk használni.