Best of Beauty 2019

Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
2019. június 24.

A citromfüves lemosó sikerén felbuzdulva próbáltam ki. Nem bántam meg, hogy megvettem, egész kellemes termék.
Fura, hogy nem illatmentes mint a legtöbb micellásvíz, érdekes, meghatározhatatlan illata van, nyilván ez is a gyógynövényes koncepció része.
A tisztítóhatása rendben (nem ezzel mosom le a sminkem), irritációt nem okozott. Jó, hogy meg lehet venni a drogériában is (két kedvenc micellásvizem van eddig, azokat viszont sajnos rendelni kell), az ára is rendben van.

Gliss Kur Total Repair Hajregeneráló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Gliss Kur Total Repair Hajregeneráló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2019. június 24.

Ez a kedvencem az összes közül, elég enyhe az illata ahhoz, hogy ne unjam meg a sokadik flakon után se. Már vagy fél éve nem is vettem másfájtát, de lehet, több. Sajnos egyre drágább ez is, de legalább párhuzamosan a mennyiség is emelkedett, most már 250ml-s a flakon.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2019. június 21.

Sajnos az eddig használt hyaluronsav szérumom megromlott (az én hibám is valahol, nem tudtam időre elhasználni), gyorsan kellett valami pénztárcakímélő megoldás helyette, amíg megérkezik az új.
Mivel az arckrémet nagyon szeretem, gondoltam, kipróbálom ezt a szérumot arra az időre. Kellemes kis termék enyhe illattal, praktikus kiszerelésben. Hamar beszívódik, igaz, csak éjszakára használom, föléje persze még arckrém. Jó, a közelében sincs az eddig használt szérumomnak, de látom a különbséget, ha csak arckrémet használok, vagy őt is, így már megérte.
Állandó használatra nem maradnék mellette, de most így nyáron míg megérkezik a másik, elhasználom, ha pedig véletlenül megint valamiért szükségem lesz rá, egészbiztosan ezt fogom újravenni.