Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence All About Matt! Oil Control Paper

Essence All About Matt! Oil Control Paper
2020. július 10.

Egy picit lekapja a sminket is sajnos, bármennyire is próbálok óvatos lenni. Hatékonyan mattít, egy darab elég egyszerre, nagy segítség ilyenkor nyáron, bár egy újrapúderezéssel azért nem ér fel.

Pantene Pro-V Moisture Renewal Intenzív Hajmaszk

Pantene Pro-V Moisture Renewal Intenzív Hajmaszk
2020. július 5.

Régebben volt a márkának egy hasonló néven futó hajpakolása, tubusos változatban. Imádtam, évekig használtam, aztán egyszercsak megszüntették.
Nagy reményekkel próbáltam ki, hátha ez ugyanaz, csak a csomagolás új, és merem állítani, igazam volt, már legalábbis, ami a hatását illeti.
Elképesztő puha hajat csinál, lesimítja a felszínét és egyenesebb lett a végeredmény beszárítás után.
Nagyon intenzív, tartós illata van, konkrétan elnyomja a többi hajápolóét, és másnap reggel is érezni.

Terra Naturi Kompakt Púder

Terra Naturi Kompakt Púder
2020. július 5.

Már jó ideje csak színtelen púdert használok fixálásra, de sajnos megint előjöttek a bőrhibáim, amikre a korrektor önmagában már kevés, így vettem egyet ebből a púderből.
Az egyedüli, amit kifogásolni tudok, az a színskála, ugyanis a legvilágosabb árnyalat is majdnem sötét lett a nyári színemhez, pedig most annyira még nem is vagyok fehér. Ha piacra kerülne egy világosabb árnyalat, akkor újravenném, mivel:
-Gyönyörű fedése van
-Semmi poros hatás, mondhatni, láthatatlan
-Elképesztő tartós, kibír egy egész napot, nem igényel igazítást
-Szépek az összetevői és a csomagolása
A nap végére persze az orrom átfényesedett kicsit, de ez majdnem minden púderrel így van, azokkal is, amiknek a csak a mattítás lenne a feladata fedés nélkül, szóval ezt nem veszem figyelembe, nem maradt le a színtelen társai mellett. Máshol mindenütt olyan volt 10 óra elteltével is, mint amikor reggel feltettem.
Kiváló termék, de a színe miatt maximum nyáron tudok hagyatkozni rá, 3 árnyalat mint teljes színválaszték azért kevés.