Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Garnier 7 Days Sensitive Testápoló Zabtejjel

Garnier 7 Days Sensitive Testápoló Zabtejjel
2020. február 17.

Gyorsan kellett valami testápoló, megtetszett a csomagolása, és az, hogy érzékeny bőrre ajánlják, elhoztam. Nagyon megszerettem. Jól hidratál, nem ragad, hamar beszívódik. Borotválás után sem okoz irritációt. Kellemes, púderes illata van.

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2020. február 17.

Elsőre nagyon finom, cukros-kakaós illata van, használat közben azonban átmegy valami másba, konkrétan a fedett uszodában éreztem mindig ilyen illatot gyerekkoromban, valamilyen tisztítószer lehet. Habzik, tisztít, kárt nem csinál, de legközelebb maximum végszükség esetén veszek tusfürdőt a márkától.

Balea Professional Wonderful Repair Sampon

Balea Professional Wonderful Repair Sampon
2020. február 14.

2019. október 2.
Nagyon szeretem, ugyanakkora kedvenc, mint a kollagénes Balea sampon. Természetes szőke, hosszú, vékonyszálú hajam van, szép egészségesnek néz ki tőle. Nem gubancol mosás közben, visszafogott illata van (számomra tipikus samponillat), nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam, sőt, ha nagyon akarnék, ráhúzhatnék még egy napot. A Kallos mézes pakolásával használom.
Tökéletes sampon.

Up.:
A sminkecseteim is ezzel mosom, szépen kitisztítja őket, és puhák maradnak a sokadik alkalom után is.