Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

RIVAL loves me Concealer Palette

RIVAL loves me Concealer Palette
2024. január 26.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, ár-érték arányban a legjobb.
A zöld színt rengeteget használtam, önmagában is segített neutralizálni az enyhe rosacea okozta pirosságot. Pigmentált, leginkább világos, hideg, esetleg még neutrális bőrtónuson működik, mivel inkább pasztel zöld, némi kékes altónussal. Az állaga nagyon jó, nem viaszos, nem olajos, mind ujjal, mind ecsettel könnyen felvihető. Egyedül azért cseréltem le, mert melegebb éghajlatra költöztem, és a napsütés hatására barnultam néhány árnyalatot, így be kellett szereznem egy sárgásabb altónusú zöldet.
A rózsaszínt továbbra is lelkesen használom, szintén csak önmagában, remekül élénkíti a tekintetet, és neutralizálja a lilás tónusú sötét karikákat. Nagyon kis mennyiségben, kívülről a belső szemzug felé haladva tapogatom fel, így számomra sokkal természetesebb végeredményt nyújt, mint fordított sorrendben.
A bézs árnyalat remek korrektorként, állagra talán egy kicsit krémesebb is, mint a két másik szín.
A highlightert sajnos, annak ellenére, hogy nagyon szép, aprócsillámos, nem tudom használni, mivel szinte fehér, jeges tónusú, az én bőröm pedig inkább neutrális, enyhén sárgás árnyalatú.
A kis ecset, ami hozzá jár, szintén praktikus.

Kiko Beauty Essentials 2-In-1 Blurring Primer & Perfecting Powder

Kiko Beauty Essentials 2-In-1 Blurring Primer & Perfecting Powder
2023. március 7.

Gyönyörű a kialakítása, csomagolása ennek a púdernek is, mint minden limitált Kiko kiadásnak.
Eltér a márka korábbi "perfecting powder" púdereitől, alapszíne bézs (felvéve viszont valóban átlátszó), sokkal fényesebb mint a korábbiak, a panben már szinte highlighter jellegű, azonban abszolút viselhető.
Nagyon szép bőrképet eredményez, fixál némileg, bár nem túl tartós.
Egészében jó púder, ebben az árkategóriában hiánytermék, száraz bőrre megfelelő választás.

Catrice The Glowifier Ragyogást Adó Primer

Catrice The Glowifier Ragyogást Adó Primer
2022. december 21.

Az utóbbi időben nem győzök csodálkozni, mennyit javult a drogériás sminkek minősége, ez a termék már a sokadik csodálatos új felfedezés idén.
Youtube-n a Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter-hez hasonlítják, amihez hasonlót (mivel az eredetit nem engedhetem meg magamnak) már régen kerestem, ugyanis nagyon szeretem a fényes/dewy finisht, de a drogériás kínalatban valamiért nem lehetett kapni ilyesmit (ahogy fényes púdereket sem, azóta sem értem, miért).
Használtam szemkörnyékre és járomcsontra BB krém alá, gyönyörűen élénkít és fényt ad így, illetve primerként is szépen teljesít, sokkal simább vele a szemem alatti terület.
Kipróbáltam BB krémbe keverve és egész arcra felvéve, így a legszebb, hihetetlenül szép, egészséges, fényes, a végeredmény.