Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Oui a l'Amour

Yves Rocher Oui a l'Amour
2021. június 5.

Nem vagyok nagy parfümfelhasználó, két illatot váltogatok évek óta évszak szerint. Ezt az illatot vásárlás mellé kaptam ajándékba, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, de egészen azonosulni tudok vele.
Egyetértek, tavaszi és rózsaszín illat. Nem különleges, nem túl összetett, és hamar bőrközelivé válik, nekem azonban pont akkor kezd még jobban tetszeni. Örülök, hogy pont őt kaptam.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2021. június 1.

Tizenévesen elhasználtam belőle egy raklapnyit, visszanézve az akkori képeket nagyon szépen mutatott a márka BB krémjével, egész meglepő.
Akkoriban a 03 Peach Glow árnyalatot használtam egész évben, most olyan helyen élek, hogy semmi esélyem barnulni, így 01 Translucent árnyalatban vettem újra csak így nosztalgiából. Az illata a régi, a csomagolása a régi, ami anno mindig hamarabb eltörött, mint elfogyott volna.
Az itt feltüntetett árat egészbiztosan nem fizetném ki érte, 2,90€-ért viszont klassz kis termék továbbra is. Főleg mivel rengeteg van benne.
Az összetevői miatt biztosan nem használnám az egész arcomon (az orcáim kipattognak sok mindentől mostanában), de áll-, illetve orrkörnyék mattítására megfelelő.

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray
2021. május 30.

Sajnos épp csak annyira dewy, hogy ne legyen teljesen matt. Abban a reményben próbáltam ki, hogy segít tartósabbá tenni a sminkem amellett, hogy nem veszi el azt az egészéges fényt, amit szeretek meghagyni.
Jól fixál, de konkrétan ráolvasztja a sminket az arcomra, maszkossá teszi (ezért hagytam el a fixálókat), így nem tetszik a végeredmény.
Nem fogom lepontozni, mivel egyéni preferencia miatt nem jött be, nem pedig maga a termék rossz.
Dewy? Igen, az átlag fixálóhoz képest tényleg. Fixál? Egyértelműen.
Vettem a töredékért sima vízspray-t, most azzal fújkálom az arcom helyette, ezt meg el fogom adni.