Best of Beauty 2019

pannisimko

Regisztráció dátuma: 2018. november 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2019. április 8.

Millioszor veri a Maybelline matt folyekony ruzsat. A színek nagyon szépek, nekem a sotet bordo van meg, de mar szemezek a pirossal is..konturceruzaval hasznalom, egy ujrakenessel siman kibir egy napot. Ha valakit zavarja hogy kicsit fog, akkor a puderrel tokeletesen fixalhato. Engem megvett. :)

Soliteint Micellás Arclemosó Gél Vitamingolyókkal

Soliteint Micellás Arclemosó Gél Vitamingolyókkal
2019. április 8.

Szó szoros értelemben CSODASZER! Az ára egy csoda, a termék maga pedig varázslat: zuhanyzás közben használom: a legmakacsabb sminket is 100%san eltávolítja, a szememet egyáltalán nem irritálja (más sokkal drágább arclemosókkal szemben) puhává varázsolja azt a mosakodás után nem szárítja és nem is zsírosítja. Vattakorong spórolás tekintetében is szuper mert nekem még a sminklemosóim sem képesek ilyen módon eltávolítani a sminket irritáció nélkül. Nem is értem hogy miért ismeretlen ez a termék.

Ziaja Tusfürdő Áfonya- és Szamóca Kivonattal

Ziaja Tusfürdő Áfonya- és Szamóca Kivonattal
2019. április 5.

Nagyon szeretem a márkát - tőlük van a kedvenc tusim is, de ennek az illata már túl sok volt. A sokadik használat után ez is, és a kókuszos is megfájdította a fejemet. Valóban kellemesen érződik utána a bőrömön, de nekem nagyon elrontotta így a zuhanyzási kellemes időmet. Inkább maradok a kescketejesnél, vagy az olivásnál.