Pansy

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Imagination EDT

Oriflame Imagination EDT
2014. július 8.

Még csak pár hete használom, de én nagyon megszerettem. Tényleg nem egy erőszakos illat, könnyed, lágy, tavaszias, de én ezt szeretem. Tény, hogy viszonylag hamar elillan, de pár újrafújás kibírható. Nekem bejött.

Alverde Korpásodás Elleni Sampon

Alverde Korpásodás Elleni Sampon
2014. február 27.

Még csak 3 hete használom, úgyhogy nem mondhatok sokat, de nekem problémát okozott, hogy nem habzik! Sokkal többet kell felvinni és így hamarabb fogy. Nekem semmi bajom a küllemével vagy az illatával, natúr kozmetikumtól kicsit el is várom, hogy büdös legyen :) Viszont egyelőre semmi haszna, bár rontani sem rontott a helyzeten..

Update: Kuka. Az illatát elég hamar megszerettem, még azt is elnéztem neki, hogy nem habzik(végül is a természeteseknek nem kéne), de egyszerűen nem bírtam rendesen kimosni, mosás után már hajszárításkor úgy néztem ki, mint előtte. Lövésem sincs, miért ragad bele, még citromos-vizes öblítéssel is próbálkoztam utána, de semmi. Újra meg kellett mosnom, másik samponnal..

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor
2014. február 27.

Utálom! Megvettem, mert milyen jó, hogy mindenmentes. Hát ez azért túlzás. Nem tudom például, hogy ha nincs benne alkohol és más bőrirritáló anyag, akkor miért fáj mindig a bőröm, amikor befújom magam vele.. A többi, kevésbé "pure" és drága terméktől semmi bajom nem volt. Azt sem mondanám, hogy hatásos, többször kell vele újrafújni. Az, hogy nincs benne illatanyag még külön tetszett volna, mert utáltam, hogy a deó és a parfüm illatkavalkádja leng körül, de ez a termék konkrétan büdös! Hál istennek viszonylag hamar elszáll a bűze, de ezzel minden jót elmondtam róla. Meg mit is érek vele, ha utána saját magamat szagolhatom.. Majd valahogy elfogy, de tuti nem veszem újra!

Ubdate: Most, hogy már használom egy ideje, egészen megszoktam a szagát. Mondjuk amúgy is hamar elszáll, és legalább eléggé elfedi a testszagot. Már irritálni sem irritálja a bőrömet, de valahogy akkor sem lett kedvenc. Elfogyasztom de ennyi.

1 MÁRKA