papeerzsepi18

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrprobléma: -

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. szeptember 24.
(!)

Nekem nagyon bevált. Nem volt arcpirosítóm, így jelentkeztem tesztelőnek és nagyon bevált. A Rosy Pink árnyalatban kaptam, nem túl erős a színe éppen ezért belopta magát a szívembe. A kakaóvaj tartalma miatt finom, puha és selymes lesz a bőröm ott, ahova a terméket felviszem. Az illatát is nagyon szeretem, kicsit olyan trópusi a kakaóvaj miatt. Nálam ez megérte a max. csillagot.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2018. augusztus 21.

Azok közül az arc naptejek közül, amiket próbáltam ez vált be a legjobban. Egyáltalán nem zsíros és nem a megszokott naptej érzést adja, hiper gyorsan beszívódik anélkül hogy csillogna a fejem tőle. Először mintát kaptam belőle párat, behoztam a munkahelyemre, hogy a kolléganőim is próbálják ki. Annyira bevált mindenkinek, hogy csoportosan mentünk a legközelebbi patikába bevásárolni belőle... :)
Ezek mellett pedig nem elhagyagolható az 50 SPF sem, ami ilyenkor nyáron fontos, főleg, hogy az arcbőrünk van a legjobban kitéve a napfényokozta öregedésnek. És mivel nem zsírosítja a bőrt nem izzadom le.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. augusztus 21.

Kombinált bőröm van, így kiszoktam a zsíros bőrre való termékeket is próbálni. A termék állaga megfelelő és az illata is, bár meglepő módon sárga színű...(zöldre vagy fehérre számítottam a csomagolás színvilága után)
Szeretem esténként ezt használni, mert könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön.

1 MÁRKA