PaperMama

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2020. november 25.

Feltölt, hidratál, hozza amít ígér. Nekem mégsem lett valahogy szerelem, könnyen meg is feledkezem róla, nem érzem hiányát, ha elfelejtem hasznáni.

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol
2020. február 13.

Én ezt egyszerűen imádom. Nincs nagy összehasonlítási alapom retinolok terén, utoljára 6 évvel ezelőtt (!) használtam a Paula resist gyenge retinolos szérumát, ami nem hagyott mély nyomot bennem, mondjuk miért is hagyott volna, 22 voltam mikor használtam... :'D Na de így 28 évesen már úgy érzem, van értelme a retinolok használatának, és az én savakhoz szokott bőrömnek úgy véltem, nem lesz sok az 1% retinol kezdésnek sem, így vele kezdtem. Hát nem is bántam meg! Kenem én ezt mindenhova, arcra-nyakra-dekoltázsra-hátamra-kézfejemre... sehol sem irritál, pedig a mennyiséggel sem spórolok... arcomon mondjuk nem önmagában a "szűz" bőrömre használom, hanem tonik+essence kombó után teszem fel és még utána használok hidratálót...így nekem igazán bevált... már a második tubussal használom azt hiszem ezt mindent elmond :) Imádom az állagát, imádom a hatását, az illatát (bár tudom, hogy illatmentes de valahogy mégis :D), jó érzés kézbe venni, egyszerűen mindent imádok benne, na :D Köszönöm Ildi, hogy megalkottad ezt a terméket, remélem sosem hagysz fel e jó szokásoddal! :D

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. február 13.

Elhasználtam egy üveggel és azt kell mondjam, megszerettem. A G&G C-vitaminos szérumáról váltottam erre (de nem azért, mert az nem jött be, csak ki akartam próbálni ezt is). és úgy érzem ez jobban működött nálam, mint a C-Glow. Szebb az összképem, amikor használom, valahogy egységesebb, ha vannak is apró piros foltok az arcomon, azonnal lehúzza. Folytatom kalandozásaimat a C vitaminos szérumok terén, de ehhez vissza fogok még térni! :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ