PaperMama

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol
2020. február 13.

Én ezt egyszerűen imádom. Nincs nagy összehasonlítási alapom retinolok terén, utoljára 6 évvel ezelőtt (!) használtam a Paula resist gyenge retinolos szérumát, ami nem hagyott mély nyomot bennem, mondjuk miért is hagyott volna, 22 voltam mikor használtam... :'D Na de így 28 évesen már úgy érzem, van értelme a retinolok használatának, és az én savakhoz szokott bőrömnek úgy véltem, nem lesz sok az 1% retinol kezdésnek sem, így vele kezdtem. Hát nem is bántam meg! Kenem én ezt mindenhova, arcra-nyakra-dekoltázsra-hátamra-kézfejemre... sehol sem irritál, pedig a mennyiséggel sem spórolok... arcomon mondjuk nem önmagában a "szűz" bőrömre használom, hanem tonik+essence kombó után teszem fel és még utána használok hidratálót...így nekem igazán bevált... már a második tubussal használom azt hiszem ezt mindent elmond :) Imádom az állagát, imádom a hatását, az illatát (bár tudom, hogy illatmentes de valahogy mégis :D), jó érzés kézbe venni, egyszerűen mindent imádok benne, na :D Köszönöm Ildi, hogy megalkottad ezt a terméket, remélem sosem hagysz fel e jó szokásoddal! :D

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. február 13.

Elhasználtam egy üveggel és azt kell mondjam, megszerettem. A G&G C-vitaminos szérumáról váltottam erre (de nem azért, mert az nem jött be, csak ki akartam próbálni ezt is). és úgy érzem ez jobban működött nálam, mint a C-Glow. Szebb az összképem, amikor használom, valahogy egységesebb, ha vannak is apró piros foltok az arcomon, azonnal lehúzza. Folytatom kalandozásaimat a C vitaminos szérumok terén, de ehhez vissza fogok még térni! :)

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. január 1.

Nagyon szeretem, alapdarab lett, minden nap hasznalom az esti rutinom reszekent, neha meg a reggeli rutinba is beiktatom. Kicsit hajlamos kukacosodasra de ez konnyen kikuszobolheto ha meg kisse nedves borre keni az ember. Ez a szerum sokat javitott a borkepemet -ellentetben a TO niacinamide-os szerumjaval, ami minden egyes hasznalat utan pattanasokat okozott... Ebbol is latszik h nem csak az osszetevo a lenyeg, hanem a formulazas!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ