Best of Beauty 2019

PaperMama

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage Hyséac Restructurant Hidratáló Nyugtató Krém

Uriage Hyséac Restructurant Hidratáló Nyugtató Krém
2014. szeptember 16.

jó kis krém, hatásra nekem nagyon hasonlít a bioderma sensibio light-hoz, csak ennek jobban tetszenek az összetevői (bár a parfümöt kihagyhatták volna belőle). Nyugtat, nem okoz ragyákat, és tényleg hosszan hidratálja a bőrt, ami a mostanában kissé túlhámlasztott, -irritált bőrömnek nagyon jólesik. Különösen ajánlom az akne kezelésektől kiszáradt zsíros bőrre - ahogy a gyártó is:) Zsíros bőrre ajánlják de ez nem azért van mert mattít vagy szárít vagy ilyesmi -hál'istennek - szerintem száraz bőrre is jó lehet. Ugyan mostanában átvették a helyét nálam a különböző hidratáló krémpakolások, azért ez egy nagyon jó kis krém. Viszont nagyon illatos, a parfüm tényleg senkinek nem hiányzik belőle szerintem..ezért 4 csillag.

Tigi Catwalk Sleek Mystique Sampon

Tigi Catwalk Sleek Mystique Sampon
2014. július 28.

Nem nagyon szerettem ezt a sampont, szerencsére akciósan vettem csomagban a balzsammal együtt így annyira nem fájt érte. A sampont és balzsamot együtt ritkán használtam mert borzalmasan elnehezítették a hajam, külön-külön még egész jók voltak. Elvileg haj enyenesítésére hivatottak, hát nálam nem igazán sikerült ezt hozni, sőt mindig úgy éreztem, hogy nehezebben tudom beszárítani a hajam mert olyan nehéznek, vastagnak, "vattásnak" éreztem tőlük..Viszont tény és való, hogy a hajamat szépen ápolták, míg használtam egyáltalán nem töredezett..úgyhogy bár őt nem fogom újravenni, a Tigi termékek felé biztosan elkalandozom még.

Tigi Catwalk Sleek Mystique Balzsam

Tigi Catwalk Sleek Mystique Balzsam
2014. július 28.

Nem nagyon szerettem ezt a balzsamot, szerencsére akciósan vettem csomagban a samponnal együtt így annyira nem fájt érte. A sampont és balzsamot együtt ritkán használtam mert borzalmasan elnehezítették a hajam, külön-külön még egész jók voltak. Elvileg haj enyenesítésére hivatottak, hát nálam nem igazán sikerült ezt hozni, sőt mindig úgy éreztem, hogy nehezebben tudom beszárítani a hajam mert olyan nehéznek, vastagnak, "vattásnak" éreztem tőlük..Viszont tény és való, hogy a hajamat szépen ápolták, míg használtam egyáltalán nem töredezett..úgyhogy bár őt nem fogom újravenni, a Tigi termékek felé biztosan elkalandozom még.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ