papillonlepetit

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2020. november 14.

csatlakozom pár előttem szólóhoz,én is imádom az illatát,de rossz,hogy nagyon gyorsan elillan, este bekenem vele a kezem,még megnézek egy sorozatot,és az epizód végére már alig érzek belőle valamit. ajándékba kaptam és az illatáért amúgy megvenném,de jobb lenne,ha hosszabb ideig tartana,így csak 4csillag:/

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. november 14.

első pár hétben tapasztaltam,hogy nagyon jó puha lesz tőle a hajam,mostmár lassan a 2.hónap végére már egyáltalán nem érzem,inkább picit seprűsíti a hajamat,ami már alapból száll össze vissza,párás időben pedig még rosszabb sajnos az állaga.. érdemes egy idő után valószínűleg balzsammal együtt használni. de egyébként jó, hogy nem kell belőle sokat felvinni a hajra,könnyen habzik. és az illata annyira nem vészes.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2020. november 14.

Nyár közepén adtam egy esélyt a terméknek és az itt olvasott kommentek alapján úgy voltam vele ( meg úgy általában is), hogy aki nagyon izzadós, annak igazából sose lesz meg a csodaszer,de talán némi komfort érzetet tud nyújtani egy jó dezodor,hogy mégse érezze magát annyira rosszul az ember napközben. Szóval úgy használtam, ahogy a leírásban is szerepel, este,fürdés után,elalvás előtt (éjszaka kevésbé aktívak az izzadság mirigyek). Reggel pedig csak a parfüm vagy parfümtestápolóból vittem fel egy keveset és nekem egész jól bevált így ez a kombó. Volt, hogy elfelejtettem este használni és reggel gyorsan,szintén megtisztított hónaljra használtam és úgy is működött. Télen többször veszek fel fekete trikót a pulcsi/blúz alá,amit egy kicsit befog ugyan a dezodor,de simán kimosható és nem lesz neki baja. Ajánlom mindenkinek a terméket. Úgy,hogy nem használom minden nap(amikor nem megyek sehova,akkor ugye minek is fogyasszam) még mindig kitart,amit júliusban vettem. Szóval nálam még pénztárca barát is:)