papirgitar

Regisztráció dátuma: 2011. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. október 31.

Nekem bevált, segít a kiszáradt hajvégeken, az illata finom egyetlen negatívuma az hogy gyorsan fogy. Kedvenc!

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2012. június 25.

Ruby Woo: (Retro Matte) Klasszikus vörös rúzs, nagyon matt finish-sel. Emberfüggő hogy mennyire szárít (nekem csak kicsit). Tökéletes a fedése, szerintem a MAC legtartósabb rúzsa (nekem kb. 8 órát kibír újrarúzsozás nélkül).
A száj belsejénél kezd el először kopni de nem feltünően.
Evést, ivást vígan bírja, nem hagy foltot a pohár szélén.
A legeslegkedvencebb rúzsom, hétköznapokra és alkalomra egyaránt. Ha valaki egy igazi klasszikus vöröset szeretne akkor nagyon ajánlom hogy ezt vegye, drága de bőven megéri!
5/5

Fast Play: (Amplified) Sötét fáradt rózsaszín (lilás, kicsit barnás-rózsaszí). Kicsit fényes de nincsenek benne csillámok, nem gyöngyházfényű. Kicsit beütögetve a szájba természetes hatású lesz de fel lehet úgy is kenni hogy elég extrám sötét lesz a végeredmény (Vigyázat öregít!).
Tökéletesen fed, bár ez már foltot hagy mivel krémes az állaga.
Tökéletes rúzs télre.
5/4,5

Crosswires: (Cremesheen) Sárgás alaptónusú élénk korallos rózsaszín, gyöngyházfényű (sárgítja a fogakat). Kellemes szín de nekem szárítja a számat. Foltot hagy és gyorsabban kopik az előbbieknél. Az én fehér bőrömhöz és sötét hajamhoz valahogy nem áll túl jól.
Igazi nyári szín. Ezt nem feltétlenül vásárolnám újra, a másik kettőt igen.
5/3

Mindhárom rúzsnak isteni vaníliaillata és szép, igényes csomagolása van.

L.A. Colors Baked Eyeshadow

L.A. Colors Baked Eyeshadow
2011. március 8.

Kicsit drága de kiadós és tartós. A doboz nem túl jó minőségű, és örülnék ha lehetne belőle matt szineket kapni de ezeken kívül nincs vele baj.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ