Pappetra99

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey
2021. június 15.

Update: Immár 2 hete használom, majd csak nem hűségesen lassan de biztosan fejti ki a hatását. Napról napra egyre hidratáltabb a bőröm tőle. Az illatát már nem annyira kedvelem, de nem mondanám rossznak, hanem inkább túl intenzív. Ezek alapján már 4 csillagot adok.

Az egyik online oldalról rendeltem, mert nagyon tetszett a méz és mandula kombója, és szinte 100%-ig voltam benne, hogy nagyon jól fog hidratálni, akár csak egy TBS mandulás mézes testvaj. Pár napja használom az iszonyatosan száraz bőrömre de eddig nem nagyon tapasztaltam változást. Az illata kellemes, nekem kissé virágos, az állaga nagyon jó, valamint bőrre felkenve nagyon hamar beszívódik. Még tesztelem huzamosabb ideig és jövök updatelni, de addig is 3 csillagot kap.

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2021. június 10.

update: Maga a termék nagyon jó, de a kefe számomra használhatatlan, de szerencsére egy másik kefével nagyon jól működik. Ezek mellett tartós, nem pereg le a nap végére.

Nagyon megtetszett a leírása így meg is vettem. Utána olvastam el itt a véleményeket és kicsit még is ijedtem, mert nem nagyon veszek meg így termékeket. Gyorsan ki is próbáltam, még tesztelés alatt van.
Eddig szép nagy szempillákat csinál, nem tapasztja össze őket, viszont többször kell átmenni rajta. Majd Update-elek még több használat múlva.

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2021. június 9.

Mielőtt megvásárolok egy terméket mindig gondosan utána nézek, hogy számomra megfelelő lesz e. Szerencsére eddig csak párszor nyúltam mellé és ez a termék pont ilyen. Számomra nem nyerte el a tetszést. Olyan érdes lett tőle a hajam viszont két nap után borzalmasan bezsírosodott , mind ezek mellet nagyon össze is gubancolta a hajamat. Sajnos ez nekem használhatatlan.