Pappetra99

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2022. május 12.

Update:
Tavaly nyáron használtam napi szinten,aztán el is feledkeztem róla. Nemrég visszatértem hozzá, a dupla tisztítás miatt. Sajnos nagyon csúnya pattanásokat okozott, mint nyáron csak sajnos akkor nem tudtam hogy ez okozza és több héten át használtam. Sajnos az én bőröm nem szereti ,pedig én nagyon szeretem ezt a terméket.

Mint, ahogyan az egyik előttem szóló írta én is a Notinoról rendelem, aminek nagyon megörültem. Nem sminkelés túl sokat csak minimálisan. Eddig úgy próbáltam, hogy egy Yves Roche micellás vízzel mosom le a sminket. Aztán egy pumpányit teszek a tenenyerembe majd szépen elmaszírozom a börömön. Majd benedvesített kézzel is hogy tejes állagot kapják. Miután lemostam egy géles artisztítóval átmosom az arcom. Nekem eddig ez így vált be. Nem tapasztaltam ezután olajos vagy zsíros esetleg kellemetlen érzést. Egyelőre 4* kap mert tesztelem, később jövök updatelni.

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey
2021. október 22.

Update2.: Ki nem állhatom most már az illatát. Első pár használatkor egészen szerettem, de most már nagyon nem. Túl intenzív. Maga a termék szépen teszi a dolgát, csak ez a brutál intenzív illat kénes közben elviselhetetlen. A termék hidratáló hatása 5*, viszont az illata elvész belőle nagyon sokat.

Update: Immár 2 hete használom, majd csak nem hűségesen lassan de biztosan fejti ki a hatását. Napról napra egyre hidratáltabb a bőröm tőle. Az illatát már nem annyira kedvelem, de nem mondanám rossznak, hanem inkább túl intenzív. Ezek alapján már 4 csillagot adok.

Az egyik online oldalról rendeltem, mert nagyon tetszett a méz és mandula kombója, és szinte 100%-ig voltam benne, hogy nagyon jól fog hidratálni, akár csak egy TBS mandulás mézes testvaj. Pár napja használom az iszonyatosan száraz bőrömre de eddig nem nagyon tapasztaltam változást. Az illata kellemes, nekem kissé virágos, az állaga nagyon jó, valamint bőrre felkenve nagyon hamar beszívódik. Még tesztelem huzamosabb ideig és jövök updatelni, de addig is 3 csillagot kap.

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz
2021. október 2.

Elfogyott az egyik Yves Rocher micellas vizem ezért szaladtam be az egyik drogériába hogy kipróbaljam helyette a nivea új micellas vizét. Ahogy végig szaladtam a soron nagyon megtetszett a csomagolása és a hátoldalán található leírás. Vásárlás után szembesültem csak itt a véleményekkel és nagyon megijedtem, hogy mehet a kukába.
Egyelőre kellemes csalódás, mert nekem nem csípi a szememet, szépen tisztítja az arcom. Az illata furi, de számomra nem elviselhetetlen. Hosszabb használat után jövök újra, hogy tényleg bevált e.

Update: Már egy hónapja használom a terméket. A sminket szépen leszedi, azóta sem csípi a szemem, de valamiért nem érzem igazán magaménak. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.