pappveronika30

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2020. augusztus 23.

Update 2020.08.23!!
Azóta használtam gyógyszertári krémet, másik fajta drága arckrémeket is de teljesen feleslegesek, mert ez az abszolút kedvenc!! Az összes hegem, pattanásom elmúlt, feltölt, puha bört eredményez. Soha többet nem cserélem le:)

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.
Este arcmosás után, a még kissé nedves, vizes bőrbe nyomogató mozdulattal szoktam felvinni, nem kell megijedni ha nem szívódik fel teljesen. Reggelre pihe puha bőrt eredményez, a pattanások helyét halványítja. Remélem a későbbiekben is ilyen jól teljesít. Innentől csak ezt használom esti hidratálásként, mivel szemkörnyékápolónak is kiváló :)

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2020. július 27.
(!)

Krémmánia nyereményjátékon nyertem ezt a terméket.
Nagyon szeretem a Fa dezodorokat az illatuk és a teljesítményük miatt, ez is nagyon jó illatú spray,könnyed, nyárias. Várni kell vele, hogy megfogja a ruhát, de hamar megszárad és sokáig jó, persze a nagy melege újra kell fújni.
Megéri :)

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. július 21.

177 ml-es változata van meg, ami szerintem elég lesz nagyon sokáig, mert csak az arcomra vettem. Nagyon bevált már az első pár használat után, puha, nyugodt bőrt eredményez, segít a pattanás után maradt hegekre és megfelelően hidratál. A hidratáló arclemosóval együtt használom, és valoszinu hogy mindegyiket újraveszem :)