papramona

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 48 Órás Hidratáló Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2022. február 11.

Három hónapja használom, nem teljesen szívódik fel a bőrömön, a reggeli arcmosásnál még krémes maradok. Azért vettem, mert kevésnek éreztem a pompom-os hidratáló zselét, viszont ez a krém meg nem szívódik fel olyan gyorsan és jól. Reggel ezt a krémet nem kenem fel emiatt, mert krémes lesz a kabátom, sálam, viszont este ezt használom a Vichy mineral 89-cel együtt és reggel meg a C-vitaminos zselét, és így sokkal hidratálabb és kisimultabb a bőröm.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2022. február 11.

Nyár óta folyamatosan használom, nagyon könnyen beszívódik, nem ragad, nem allergizál, kellemes érzést ad, viszont télen nekem már kevés a hidratáló hatása, önmagában nem elég.

Dermaflora 0% For Him roll-on Intensity

Dermaflora 0% For Him roll-on Intensity
2021. május 15.

Páromnak vettem mert allergiás, ekcémás, de nem használja, mert szerinte büdös, de szerintem kellemes aloe vera illatú, úgyhogy most én használom el, elégedett vagyok vele, nem voltam még picit sem büdös mellette, edzés után sem és nem hagyott foltot a ruhán sem.