papramona

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2020. március 4.

2018 november: Csomagban vettem az ajakápolóval, mert ahogy bejött az ősz megint durvul az ekcémám a kezemen és napközben gondoltam kenegetem vele. Eddig nagyon elégedett vagyok, felkenve enyhén zsíros (tipikus glicerin kézkrém) érzete van, de aztán pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe és nem hagy ragadós tapintást. Kellemes illata van. Eltűntek a sebes repedések a kezemről napi 2-3x használat mellett már három nap alatt. Kézmosásnál mintha szappanosféle fehérség jönne le picit a bőrömből, ez fura, azt is megfigyeltem, hogy ha szárazabb a kezem akkor nem jön le kézmosásnál a krém. Összeségében véve jó krém, amin kellett azon egyelőre segített, aztán meglátjuk ha beüt a hideg hogyan muzsikál.

Update 2019: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)
Update 2020. március. Már többször újravettem, nagyon szuper. Télen megint száraz lett és repedt a bőröm, laborban dolgozom, állandóan fertőtlenítőben tocsog a kezem vagy kesztyűben, nagyon nem tesz jót a bőrnek, hamar sebesedik. Este bekenem reggelre pihe-puha lesz a bőröm, nagyon sokat segít, pár napos rendszeres használat után helyreállítja a bőr állapotát.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. február 24.

Update: így télen kipróbálva már nem olyan jó, zsíros lesz tőle a bőröm és apró kis pattanás szerű valamik nőnek tőle, ez tavasszal és nyáron nem volt ilyen.

2019. Május eleje óta használom rendszeresen. Könnyen beszívódik, gyorsan eldolgozható, nem ragad, nem okoz mitesszerképződést, viszont ha többet próbálok kenni belőle picit kukacos lesz nekem, ha vékonyan kenem akkor nincs gond és tényleg hamar felszívódik. Jól hidratáló, de nekem sajnos nem annyira, mint a bioderma hydrabio, ezért a mínusz fél csillag. A másik pedig azért, mert azt vettem észre most a hetekben, amikor a nagy melegekben használni próbáltam napközben nagyon zsíros lett a bőröm tőle, pedig nekem normál, de inkább száraz, és nagyon vízhiányos a bőröm, de így nem tudom használni napközben, inkább csak estére, reggel meg marad a hydrabio, mert attól nem fénylik az arcom. Szerintem ez a hűvösebb nyári napok, a tavasz és az ősz arckrémje lesz nekem.

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre
2020. február 24.

Egy próbát megért, mert olcsó volt a Müllerben, és jónak tűntek az összetevői, de sajnos nem vált be. Felkenés után szinte azonnal irritált, csípett, kipirosodott az arcbőröm, jobb híján kézkrémnek használom el, szerencsére nem volt drága.