papramona

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Bálint Cseppek Vénusz Csepp

Bálint Cseppek Vénusz Csepp
2020. január 4.

Tavasszal kezdtem használni baráti javaslatra a ciklikus rosszullétek miatt. Nem a ciklus beállítására használom, mert az mindig rendszeresen volt, viszont hormonálisan nagyon megvisel minden alkalom, a rosszullét nálam az állandó hőemelkedés mellett folyamatos hidegrázások és izzadás, heves több napos migrénes fejgörcsök, koncentráció csökkenés, látászavarok, hiperérzékenység, hullámzó düh, hiszti és feszültség, pedig alapjáraton végtelenül türelmes vagyok, de ilyenkor nem bírok magammal hiába nem reagálnék úgy. Ami a legjobban zavart az a napokig tartó szédüléses rosszullétek. Szkeptikus voltam először, de úgy érzem segít, jobban, könnyebben viselem lelkileg és érzelmileg a menstruációt, ugyan a fejgörcsök és a látáskiesés megmaradtak, kevesebbet szédülök, és higgadtabb vagyok abban a pár napban vagyok, kevésbé fáj a hasam is és nekem ez már elég ahhoz hogy továbbra is rendszeresen használjam és így ajánlom is.

Nature Box Mandula Tusfürdő

Nature Box Mandula Tusfürdő
2020. január 4.

Ajándékba kaptunk egy flakonnal, örültem neki, mert vegán, így nem kellett tovább adnom. Nagyon finom illata van, jó érzés a bőrre kenve, habzik is, párom is szereti, szerinte kétféle tusfürdő van, ami jó és ami rossz, és ez szerinte jó, de nekem kicsit mintha szárazabb érzésű lenne utána a bőröm.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. július 14.

Nekem idén ez az abszolút nr1 kedvenc krém. A gél krém helyett a fényvédő miatt vettem meg, mert mindenképpen hidratáló krémet akartam fényvédelemmel, de olyat amitől nem lesz tiszta zsíros a bőröm, mert a cerave sajnos annyira nem vált be. A krém tubusa praktikus, könnyen kezelhető pumpás, nagyon gyorsan beszívódik, azonnal érzem, hogy hidratál, látványos, szép tőle a bőröm, egész nap tart az érzés, nem zsírosodik, nem mitesszerképző és kipróbáltam, hogy sminkelni is szépen lehet rá, egyébként ritkán sminkelek. Nagyon elégedett vagyok, nemsokára kifogy a tubus és újraveszem, megéri.