papupanni

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál
2015. július 1.

Tetszett a csomagolása, bevallom legfőképp ezért vettem meg. Aztán először nem szerettem. Túl sok festéket vett fel, összeragadtak tőle a szempilláim, egyszerűen nem lett tőle szép a végeredmény. De idővel ez jobb lett, meg hát elkezdtem letörölni a felesleget a keféről, s megszerettem. Erős szempillaspirál, szeretem, hogy nagyon fekete, feltűnő szempillákat varázsol. Nem a legtartósabb, a szemem alatt néha le kell törölni a lekopott szempillaspirált. De egy négyest szerintem megérdemel.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2015. július 1.

Egyik kedvenc sminktermékem! Gyönyörű színek vannak benne, tartósan marad a szemhéjon, és rengeteg szép sminket lehet vele készíteni.
Ez a csokis téma pedig szerintem nagyon aranyos.:)

Essence Eye Sorbet

Essence Eye Sorbet
2015. július 1.

Én is akciósan, 350 Ft-ért vettem meg a 06-os illuminating coconut árnyalatot. Nagyon örültem neki, szép a színe, alig vártam, hogy kipróbáljam. Aztán csalódnom kellett... Nem tudtam eldogozni, az állaga szörnyű volt, mint valami beszáradt zselé. Csak csillámpor került a szemhéjamra, az sem túl egyenletesen. Nos hát én sem tudom, hogy ez ilyen eredetileg, vagy csak az idő tette ezt vele, de én egy kettestől nem szeretnék neki többet adni. :(

1 MÁRKA