Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

By Kilian Woman in Gold

By Kilian Woman in Gold
2022. június 17.

Kellett nekem azt mondani a Moonlight in heaven-nél,hogy első és utolsó Kilianem… 😀
A Woman in gold,amit a Moonlight mellé kaptam,első fujasra szerelem volt.
Nem igazán érzek ki külön illatjegyeket,de rajtam egy borzasztó harmonikus ,lágy,nőies illat. Szépen le van kerekítve ,abszolút luxus érzetet kelt,mint egy minőségi arckrém illata. Tudom,a leírásom alapján nem tűnik nagy számnak ,pedig az. Csodálatosan finom ,egyszerűnek tűnő,minőségi illat .

By Kilian Moonlight In Heaven

By Kilian Moonlight In Heaven
2022. május 7.

Ma végre az enyém lett. 3 évet vártam rá és úgy érzem, megérte. Számomra a nyár, azon belül is a tengerparti nyaralás illata, buja, fülledt éjszakáké, a susogó tengeré és igen, a holdfényé.
Egzotikus helyekre repít egy pillanat alatt. Nagyon tartós és erős szillázsú rajtam.
Már maga a csomagolás is egy élmény. Maga a Kilian brand sosem ragadta meg a fantáziámat, kivéve a Dark Lordot és a Moonlight in heavent. Viszont a csomagolás, a marketing, az élmény, mindent visz, tényleg exkluzív. Első, s valószínű utolsó Kilianem.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. április 2.

Oh,Mademoiselle ,je vous aime ❤️. Imádom ,töretlenül ,2011 óta . Ez volt az első komoly parfümöm,azt hittem,hogy felnőtt vagyok,bár valójában gyerek voltam még.már akkor tudtam,hogy a gyümölcsös-édes -citrusos illatok nem igazán passzolnak hozzám. Emlékszem a Poison és közte vacilláltam,de végül ő győzött ,főként a tartóssága miatt. Akkor fújkáltam magamra ,mikor meg akartam támogatni az önbizalmamat. Meg most is lötyög az üveg alján 5 ml,de már nem egészen olyan erős ,mint korábban,Mademoiselle öregségére megszelídült. :) Nekem még az a típusú üveg van meg,amihez hasonlóban most az Edt-ket árulják ,el is fogom tenni emlékbe . Én úgy érzem,hogy ő egy életen át el fog engem kísérni.Pedig a Chanel illatokat amúgy nagyon nwm szeretem ,az aldehid nem az én illatjegyem. Chance kellemes,Allure szintén,de egyik se fogott meg igazán. Na de a kis hölgy tud valamit . A mandarintól friss,a pacsulitól érzéki és határozott,az ylang-ylang komollyá teszi,a pézsmás-vaníliás alap pedig jól aládolgozik. Tartóssága brutál! 12 óra +! Szillázsa erős ,de kellemes ( legalábbis szerintem :) )
Őszi Glamour napokon be is kell szereznem az utánpótlást ,ő mindig kell,hogy a gyujtemenyem része legyen. Alien már -már letaszította a trónról ,de számomra mindkettő a valaha alkotott legjobb,legtartósabb parfüm.