Best of Beauty 2019

Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. június 20.

Up:Ma elég szar napom van,amúgy is nehéz ez az időszak ,sok a stressz és nekem most gyakorlatilag február óta minden nap munkanap. Nem úgy haladok ,ahogy szeretnék,pánikolok,szorongok és egyúttal rohadt dühös vagyok . Na és ekkor fújtam magamra egy kicsit ebből és elrepített a pálmafák ,finom koktélok,kigyúrt ,napbarnított pincérfiúk közé. De a legjobb,hogy emlékeztetett rá,hogy már nem sokáig kell kibírni és minden sz**nak vége lesz egyszer ... Ja és ma kókuszt is érzek benne,alakul ez :)

Bettinek hála őt is ki tudtam próbálni ,Mugler rajongóként sosem hagyom ki az újdonságokat. Az Angelt imádom ,fura módon nyáron,30 fokban a legszebb rajtam,igazi földes pacsuli egy kis étcsokis háttérrel.
Ezt az új flankert viszont annak (is ) ajánlanám ,aki az Angelt nem szereti,ugyanis nem sok közük van egymáshoz . Trópusi gyümölcskoktél(amiben valóban a mangó az igazán domináns ),amiből készített smoothiet a szálloda bárjában kortyolgatom,fejemen szalmakalap,a bőrömet a nap és a tengeri sós szellő cirógatja. Egyszóval elrepít nyaralni. Én megmondom őszintén ,nem igazán szeretem a gyümölcsös illatokat,kamaszként az Escádákon szocializálódtam és az nekem elég is volt. Ha lenne benne egy kis Angel DNS ,akkor még tetszene is. Mindenesetre nem pontozom le,jó kis nyári flanker lett,megértem a népszerűségét. Tartóssága ,szillázsa szuper .

Thierry Mugler Alien Oud Majestueux

Thierry Mugler Alien Oud Majestueux
2019. június 10.

Up: A JHG Discovery kitje óta mondhatni kezdem megszeretni az oud illatát. Az Another oud szerettette meg velem,ezért ezt is megrendeltem,amíg még elérhető itthon. Ez már sokkal animálisabb oud,igazi istállószagú kifújáskor ,aztán szép fokozatosan előkúszik az Alien is. Ha nem tudnám mi ez,azt gondolnám,hogy egy Niche illatot szagolok,rendkívül különleges ,még az amúgy sem mindennapi Mugler-k között sem. Hangulat kell hozzá,meg szerintem 20 fok körüli hőmérséklet ,télen túl fémes rajtam az oud.
Érdemes néha újrapróbálni illatokat,mem ez az első alkalom,hogy amitől felállt a szőr a hátamon,egy év múlva megtetszik. Ez is olyan. Persze fordítva is előfordult már,de az ritkább . Megy az 5*. Tartósság meg sillage pedig tipik Mugler edp minőségű ,tehát kiváló .

Én az oudot,többszöri próbálkozás után rájöttem ,hogy nem szeretem . Az az erős ,fanyar,érdes ,fémes illat,jaj nem. Eredeti Alien óriási szerelem imádott Chanel Mademoiselle-met is visszaszorította a második helyre ,ezért az összes flankert,ami még kapható megszagoltam. Az essence absolu nagyon jó még,van kis fújós is belőle ,a többi számomra felejthető . De ezt egyszerűen le kellett mosnom,annyira Szúrós illata volt,el is ajándékoztam. Csak az Alienre tekintettel 3*

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2019. június 10.

Ahogy látom ,megoszlanak a vélemények és ez így van jól ,azt is jelenti,hogy van ennek az illatnak karaktere,meg persze a különböző bőrkémiát.
A Mademoiselle örökös darabja lesz a gyűjteményemnek,nagyon szeretem . Ez talán még izgalmasabbra sikerült és egy kicsit modernizálva is lett,addig csiszolták,amíg “maibb” nem lett. Az anyaillat romlatlanul fiatal unokahúga : ragyogó,pezsgő,bájos illat. Édesebb ,mint az eredeti Mmelle,vaníliásabb,nem annyira Chypre már,de azért nem hazudtolja meg a felmenőit .Tartósság és sillage kiváló ,lepipált minden mást ,amit próbáltam (kivéve a Coco edp-t,persze )
Tesztelgetem még majd jó párszor ,sajnos a Chaneleket nem nagyon lehet jó áron beszerezni,Niche árban vannak,de lehet,hogy majd gyűjtögetek rá...