Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Etat Libre d'Orange Tilda Swinton Like This

Etat Libre d'Orange Tilda Swinton Like This
2019. március 18.

Ő rajtam zellerillat. Se több ,se kevesebb. Mondhatnám ,hogy a vetiver milyen frissítő ,a rózsa nőiessé teszi,vagy a citrusoktól finom friss marad,de igazából rajtam ,az én bőrömön ,az eladó szerint is ez egy zellerillat . Megállapította a Cherry Gardenben az eladó (aki egyébként nagyon aranyos ,türelmes ,látszik,hogy rajong az illatokért),hogy fura bőröm van,valahogy minden ,amit rajtam próbáltunk máshogy sült el,ahogy eddig tapasztalták. Na de visszatérve a mi kis zamatos zellerünkre,én ezt csak a konyhában szeretem érezni ,magamon nem. Ugyanígy jártam Jó Malone White Jasmin And mint-jével is,de mivel ez sokkal tartósabb ,így Tilda Swinton illata egy erős 3-as.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. március 17.

A legjobb flanker eddig! Az üvege pedig szuper ,nagyon tetszik . Sokat dob rajta a rózsa és nem olyan gejl ,ragacsosan édes ,mint a többi LVEB(rajtam nem muzsikálnak szépen ezek a pralinés-pacsulis illatok,mint pl. La nuit Trésor vagy Flowerbomb). Finom rózsás ,édes felhanggal nyit,majd a rózsa halványul és előjön egy finom hangolt LVEB alap. Összességében nagyon tetszik,de annyira nem,hogy beruházzak egy teljes üvegre . Rajtam kissé jellegtelen a leszáradása sajnos ,pedig az eleje ígéretes .
Tartóssága csúcs ,12 óra simán .
Tesóm megvette belőle az üveges verziót és járt mellé egy kis Mini is ,amit majd nekem adományoz,alig várom 😁

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP
2019. március 17.

Érdekes ,hogy róla még nem írtam véleményt,pedig imádom !
Nem volt szerelem elsőre ,tetszett ,tetszett,de az elején az erős ánizsos-medvecukros illat eltántorított ,valamint valamiért nem éreztem tartósnak . Nővérem viszont azonnal imádta és meg is rendelte magának .
Aztán kitaláltam január környékén,hogy felszámolom a fújósaimat és mintáimat és elhasználom ,ami tetszik,ami nem jött be,azokat pedig eladogatom szépen . Így került ő sorra pár hete ,még egy kicsi van belőle ,mert elég intenzív ,belőle 2 fújás meg egy frissítés nap közben bőven elég . A vicc,hogy olyan tartós ,hogy 3. nap éreztem reggel a hajamon,mikor szünetet tartottam. Nem szokik hozzá az orrom,nem unom meg,pedig 2 hete használom ,majdnem minden nap. A legjobb a leszáradása,mikor ez a negédes,szirupos jelleg enyhül és valami isteni,Alienes édes aura vesz körül . Benne van az Alien jazminos fás ámbrás alapja ,felturbózva egy kis medvecukorral,valamint egy mézre emlékeztet az illata,talán eukaliptusz lehetett?? ,ami nagyon különleges aromájú volt . Rajtam a pralinés ,cukorkás illatok nem működnek ,de ez csodás ,máshogy ,krémesen ,ámbrásan és egzotikusan édes . 2. Alien flanker a kis csapatomban,merthogy megrendeltem múlt héten és imádom . Bár nem próbáltam ,de biztos vagyok benne,hogy pasimágnes .