Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2019. december 1.
(!)

Up; Tesztelésre kaptam,szerdán érkezett . Elöljáróban annyit,hogy köszönöm szépen a lehetőséget ,feldobtátok a napomat,de tényleg ! 💞💞
Az illat maga nem az én stílusom ,de tetszik. Én sem értem a kedvezőtlen fogadtatást,szerintem nagyon jó kis illat ez a friss parfümök kedvelőinek. Tartóssága szuper ,egy átlagos munkaidőt simán kibír . Gyümölcsös és kirobbanóan friss illat,lágy,savanykás. Elég szépen elvegyülnek az illatjegyek,az alma és a pézsma érződik ,ha nagyon figyelek.
A csomagolása egyszerűen csodálatos ,exkluzív ,a polc dísze .

Csatlakoznék Buryahoz, nekem is megtetszett... Én úgy vagyok vele, hogy a megosztó illatokat mindig megillatolom, már csak kívácsiságból is. Így voltam az Aurával Mugler bácsitól, s a Dylan blue pour femme-mal is. Rajtam rendkívül finom és citrusos, friss, nőies, valóban nem egy szuperegyedi illat, de mégsem teljesen átlagos. Megvallom őszintén, imádom az egyedi illatokat, de viselni nem mindig jó őket. Több illattal vagyok úgy, pl.: Tom Ford:Black orchid, Tobacco oud, vagy YSL: Black opium, hogy imádom az illatukat, de egész nap nem szívesen viselném őket, valószínűleg megfájdulna tőlük a fejem( Black opiumtól sajnos tényleg ).
Még csak próbálgatom, keresgélem azt az illatot, amit Glamour napon megveszek, lehet, hogy épp ez lesz a befutó :)
Tartóssága kb 7-8 óra, ami egy citrusosabb , gyümölcsös illatnál nagyon jó.

Parfums de Marly Parfums De Marly Safanad

Parfums de Marly Parfums De Marly Safanad
2019. október 16.

Up.:
Safanad egy 18. századi gyönyörű nő. A haja vörös ,az orra fitos,az alakja pedig buja. Magába bolondítja a férfiakat ,de a szíve csak egyé lehet. Szolgái tejes-mézes vízben fürdetik,a fésülködőasztalán gyönyörű vaníliavirág és narancsvirág illatozik. Ámbrával kevert krémmel illatosítja magát. A ruhái fenségesen susognak az alakja körül . Stílusa kifinomult ,de mégis van benne valami zabolátlan . Kedvenc lova csak őt tűri meg a hátán.
Ez a parfüm egy barokkos túlzás ,de én nagyon szeretem. Szexi.

Hát,én most ki fogok lógni a sorból a véleményemmel,mert én ezt imádom .
Sok Niche illatot ismerek már ,s általában a legtöbb 3 kategóriába esik (persze vannak kivételek itt is,szabályerősítő jelleggel):
1. Nagyon különleges ,egyedi,meghökkentő illatélmény,tetszik,de parfümként nem hordanám ,mert furcsa,nem illeszthető be az életembe
2. Ugyanazt a designer/olcsóbb niche illatok között is meg lehet találni ,csak sokkal kedvezőbben
3. Disszonáns,kellemetlen katyvasz(gondolom a bőrkémia a ludas)
4.Ugyan nagyon drága ,de csodásan lekerekített illatok,lehet,hogy akad hasonló designer fronton ,csak nem ilyen komplex és minőségi .
Na,ebbe az utolsó kategóriába illeszkedik a Safanad.
Csodálatosan finom illat,rajtam a méz és a narancsvirág kéz a kézben jár,a körte nincs jelen. A szantálfa néha beáll mögéjük,a vanília és az ámbra pedig zárja a sort és egy csodás alapot szolgáltat. De a főszereplő a narancsvirág ,ami az egyik kedvenc illatjegyem. Élőben is imádom a narancsvirágzaskor felszabaduló buja illatot és parfümben is gyönyörű ,főleg ,ha krémes mivoltában jelenik meg,mert tud ő zölden szúrós is lenni.
Sokat kellett spórolnom erre az illatra,de méltó darabja lett a kollekciómnak. Ebben az esetben a minőséget kell megfizetni,azt hogy tartós ,kerek,nem egy “összemosódott”,hanem tisztán kivehetők az istenien,buján szinkronban levő illatjegyek. Nekem is vannak kedvezőbb áru illataim,köztük minőségi darabok,de ez gyönyörűen lekerekített és rajtam igenis komplex. Egy gyönyörű fekete /elegáns egyberuha és magas sarkú mellé tudom elképzelni . Szerintem akin átlagos vagy túl mindennapi,annak nem harmonizál a bőrével. Nővéremen például savanykás ,kissé szúrós a narancsvirág akkord.
De nem baj,rajtam csodás .

Lush Vanillary Parfüm

Lush Vanillary Parfüm
2019. szeptember 30.

Up: A pozitív véleményemet fenntartom. Amiért végül mégis továbbadtam az üvegemet,az,hogy unalmasnak találtam . Finom ,minőségi és tartós,de már a nap végére untatott önmagában.

Most kezdem felfedezni a Lush illatait,maguk a kozmetikumaik nem annyira érdekeltek ,csak a parfümök miatt néztem be az üzletbe .meg kell mondanom ,nagyon magas minőségű,tartós és izgalmas ,egyedi illatokat lehet náluk találni . Mikor egy szaglászós délutánon magamra fújtam 8 féle illatot ,köztük volt ő is ,s gyakorlatilag ő dominált. Megdicsérték az étkezdében az eladók ,hogy milyen isteni strandillatom van,pedig volt köztünk 2–3 méter távolság . Először nem is értettem ,mondom miféle strandillat ? Aztán rájöttem ,hogy fél órája ez mászik az orrom a,s tőlem jön :) Tehát a szillázsa erős . Tartóssága 8 óra simán ,hidegebb időben még jóval több is. Rajtam másfél órán át krémes madagaszkári vaníliaillat,mint amikor a sütihez használom ah eredeti vaníliarudat,olyan az illata ,kicsit finomitva persze . Aztán másfél óra múltán kezdődik a varázslat , s egy az egyben az az isteni strandillat lesz,amit imádok s amit Bronze Goddessnél is kerestem,de nem találtam meg. Nagyon ajánlom és az ára is kedvező . Télre ki is néztem magamnak a Cardamom-coffee illatot ,az is imádatos,valamint a Rose jam testpermet is az enyém ,azt is csak javasolni tudom . 5* !